Home » Sen Çal Kapımı 41.Bölüm | sen cal kapimi 41 | Dizi Özeti

Sen Çal Kapımı 41.Bölüm | sen cal kapimi 41 | Dizi Özeti

by adminn1
0 comment
Sen Çal Kapımı 41

Sarkan’ın çocuğu meselesi kapandı Çocuğun babası Deniz’dir. Celine, Denise ile konuşurken Eda onları duydu. Tümörü olduğunu öğrenen Serkan Eda ile yapmaktan hoşlandığı şeylerin bir listesini yapmaya karar verdi.Ve ilki bir suçu çözmektir.Ve başın belaya girecek.

Sen Çal Kapımı 41

Çocuk denizden mi?Herkes Gerçeği Öğrenme peşinde.Deniz Böyle bir şey sorduysa yanlış bir şeyler yapmış demek ki.Ne yapmış olabilir ama ya?Bu yüzden eğer hamile olduysa çocuk ondandır.

Sen Çal Kapımı 41

Kızların birleşimi gerçekleri ortaya çıkaracaktır.Deniz kendike gelmiş sanki ve Seline dikkat et demiş.

İlginç bir Fragmandı, sevdim.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]da sen çal kapımı yeni bölümünde neler olacak Eda ve Serkan kavuşuyor mu Selin diziden çıkacak mısın tüm Bu soruların cevabı şimdi videomuzda videomuza geçmeden önce seven diziden çıksın diyenler videomuzu beğensin sayımızı görelim dizinin yeni bölümünde Eda Selin’in hamilelik haberinden sonra Serkan’dan uzaklaşmaya karar verir Serkan ise Eda’nın bu tavrı karşısında şoke olur ama Eda’nın kafa karışıklığına rağmen aşklarına tutunmaya çalışır Bu sefer Eda için savaşacak olan Serkan dır bira ise serinin gerçekten hamile olup olmadığının peşine düşer Serkan’ın doktoru bu kadar genç ve sağlıklı bir insanın sonuçlarını böyle beklemediğini söyleyince Eda çok üzülür Eda ile bir motorun tepesinde oturan Serkan’ın Hayat Bugün tam şu an ile biten sözleri ikili her geçen gün geçirmesini başlatır yağmurda Sırılsıklam olan Eda ve Serkan aşkla zeller Evet arkadaşlar bir [/box]

Sen Çal Kapımı 41

35. Bölüm Dizi Özeti
Edayı denizden kurtaran adam Kemal isminde birisi ve hemde Aydanın eski sevgilisi.
Aydan ve Ayfer Seyfinin onları açığa çıkardıklarını anlarlar. Melo ve Eda Serkanın hafızasının yerine gelmesi için ellerinden geleni yaparlar.
Enginin ihanet etme ihtimalı kaldırılıyor. Ceren Denizle sohbet ettikten sonra Eda dan ve Melekten özür diler ve Feritin tanıştırdığı doktora gidecektir.Selin fotoğrafları bilinmeyen kişi olarak Serkana göstermek isteyen kişinin Ferit olduğunu anlar.Seyfi Ayfer ve Aydanla beraber yeni bir planı başlamak isterler: Aşk Pastası Serkan herşeyi hatırlar ama…Maalesef gerçek düğün gerçekleşmiştir.
Sen Çal Kapımı 41

 

[button color=”red” size=”medium” link=”https://imdbgram.com/category/sen-cal-kapimi/” icon=”” target=”false”]sen çal kapımı dizi[/button]

Sen Çal Kapımı Sosyal Medya

Sen Çal Kapımı 41 Sosyal Medya

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram