Home » 2022 Subaru BRZ İncelemesi: Bir Test Sürüşü Kısa Kesildi

2022 Subaru BRZ İncelemesi: Bir Test Sürüşü Kısa Kesildi

by adminn1
0 comment
2022 Subaru BRZ

Subaru ‘nun cüretkar küçük BRZ’si, elbette, Japon otomobil üreticisinin serisinde bir tuhaflık, dış mekan AWD sedanları ve çoğunlukla SUV’larla çevrili alçak oturan, sportif arkadan çekişli bir coupe. Kesinlikle, bu araba Outback, Forester ve diğerlerine çok derinden sadık olan alıcıları tam olarak çekmiyor. Ancak Subaru göksel rozetini taşıyan diğerlerinde olduğu gibi burada da aynı çekiciliğe sahip bir şey var.

Bu muhtemelen, iyi tasarlanmış ve pratik (bir noktaya kadar) ancak herhangi bir hayal gücü tarafından gösterişli veya lüks olmayan iç mekanda iddia eksikliği ile ilgili bir şeydir.

Subaru BRZ

2022 Subaru BRZ

Olduğu gibi, 2022 Subaru BRZ otomatik şanzımanla donatılmış Sport-Tech Limited varyantının test sürüşümüz (elbette ürün teklifinde manuel şanzıman var) hafta ortası bir aksilik nedeniyle biraz kısa kesildi. Birazdan bunun hakkında daha fazlası. Ancak gözden geçirilmiş ikinci nesil baskının neler sunabileceğine dair bir fikir edinmek için yeterince uzundu.

 

Dışarıda
Baktığınızda, bunun BRZ’nin yepyeni bir nesli olduğunu bilemezsiniz (bir kez daha Toyota ve GR 86 modeliyle birlikte üretilir). Ne de olsa radikal değişim Subaru’nun tarzı değil. Otomobilin genel hatları ve oranları temelde aynı ve değişiklikler ön ızgara, arka çamurluk üzerindeki ışıklar ve arka lambalar gibi belirli görsel unsurlarda ince ayarlamalar içeriyor. Aksi takdirde, yeni BRZ eskisinden yaklaşık 2,5 cm daha uzun ve yere biraz daha alçak oturuyor.

 

İçeri
Bu teknik olarak BRZ ile elde ettiğiniz bir 2+2 konfigürasyonudur, ancak hiç kimseyi arka sırada herhangi bir miktarda zaman geçirmek için deneyime göndermenizi tavsiye etmiyoruz. Daha büyük olasılıkla, sahipler bu arka koltukları yalnızca acil durum taşımacılığı olarak kullanacak ve aksi takdirde onları katlayacak (çok şükür) ve biraz kullanışlı kargo alanı kazanacak.

2022 Subaru

Subaru

İçeri girip çıkmak, tahmin edebileceğiniz gibi, daha büyük ve/veya daha az çevik insanlar için biraz zor, ancak bir kez bindiğinizde, koltuk oldukça rahat ve her şey güzel ve sorunsuz bir şekilde düzenlenmiştir.

Yeni Crosstrek’te bulunan bilgi-eğlence sistemine aşina iseniz, 2022 BRZ’S bilgi-eğlence sistemi temelde budur. Ekran özellikle büyük değil, ancak bu küçük arabada bu bizim kitabımızda bir tür artı. Genel olarak, ziller ve ıslıklar minimumda tutulur, tahmin ediyoruz ki maliyet ve alan nedenleriyle ve aynı zamanda daha önce belirtildiği gibi çekicilik nedeniyle.

2022 Subaru BRZ

Subaru BRZ

Kaputun altında, BRZ, yeni GR 86’da bulunan aynı 2.4L 4 silindirli motorla birlikte gelir ve önceki BRZ’nin 2.0L ünitesinin yerini alır. Anahtar, 205 hp’den 228 hp’ye kadar 23 beygir gücünde bir kazanç sağlar. Diğer bir fark, en yüksek torkun daha erken gelmesidir, bu da arabayı kesinlikle eskisinden daha canlı yapar. Subaru, bu sefer şasiyi sertleştirdiğini ve bunun yalnızca BRZ’nin en güçlü yanlarını, virajlı yollarda yol tutuş ve viraj alma yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olduğunu söylüyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram