çukur 127 bölüm fragmanı

Değerle arkadaşlar bu bölümde Çukur dizisinin 127. Bölümünün özetiyle birlikte olacağız. Zevk alacağınızı ümit ediyoruz.

çukur 127. Bölüm Fragman konusu son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Gün geçtikçe izleyici kitlesini artıran çukur ilgi ile izlenen yayınlardan biri olmuştur.

çukur 127 bölüm fragmanı

Yapım: Türkiye
Puan: 7.3 / 10
Yapım Tarihi: 2017 – 2021
Yayım: Show Tv
Yönetmen:Sinan Ozturk
Yazar:Gökhan Horzum , Damla Serim

çukur 127

Oyuncular: Aras Bulut Iynemli , Riza Kocaoglu ,Kubilay Aka , Kadir Çermik , Cem Uslu , Ertugrul Aytaç Usun , Ece Yasar , Perihan Savas ,Enes Gezici , Mustafa Kirantepe , Boncuk Yilmaz , Irem Altug , Erkan Kolçak Köstendil

Çukur : Show Tv Pazartesi- 20:00

bu Yurtiçi ve yurtdışındaki festivallerde aldığı ödüllerle adını sıkça duyduğumuz Damla Sönmez’in başarılarla dolu kariyer yolculuğu herkesi hayran bıraktı aslen Çerkez bir ailenin tek çocuğu olan Damla Sönmez 3mart 1987 tarihinde dünyaya geldi Doğma büyüme İstanbullu olan güzel oyuncunun annesi Bartınlı babası ise diğer Bakırlı nokta tiyatroya ilgisi çocuk yaşlarda başlayan Damla Sönmez ilkokul yıllarında Mimar Sinan’da keman ve piyano dersleri aldı Aslında tiyatro okumak isteyen ancak ailesi onu tiyatro eğitimi üniversitede başlar diye kandırdı için eğitimine ST Joseph Lisesi’nde devam eden başarılı oyuncu ortaokul ve lise yıllarında okul tiyatrosunda sahneye çıkmaya devam etti liseden mezun olduktan sonra Paris sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu bölümün çok kuramsal olmasından Bu yıl sonra okulu bırakıp geri döndük döndükten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde burslu bir şekilde tiyatro eğitimine devam etti mezun olduktan sonra sektöre camdan pabuçlar dizisi ile adım atan Damla Sönmez’in dizisiyle gözleri üzerine çekmeye başladı 2009 yılında Bornova Bornova adlı filmde sergilediği performansla Uluslararası Antalya Film Festivali’nde en iyi yardımcı kadın oyuncu ve Sadri Alışık sinema ve tiyatro ödüllerinde Ümit veren genç yetenek ödüllerine layık görüldü Türkan Kösem Sultan gibi dizilerde izlediğimiz güzel oyuncu deniz seviyesi adlı filmdeki performansıyla Altın Koza ve uluslararası binanın Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu Ödülleri’ne layık görüldü bu Güllerin Savaşı dizisindeki Güllü karakteri ile Artık tüm Türkiye onu tanır oldu aile gibi Türkiye’nin en başarılı projelerinden biri de göz dolduran bir performans sergileyen Damla sönmez’e dijital projelerde de yer aldı

çukur 127

Düşünün ki God Father dizisinin Türkiye de tekrar yapılırsa ve güç ve aile gibi güçlü ünsürların İstanbul mahallelerinde olacağını anlatsak ne düşünürdünüz? Çukur isminde olan bu dizi şimdiye kadar 3 sezon yayınlanmış ve yerli yabancı birçok insanın ilgisini çekmiştir.
Dizinin Hikayesi mafya ve suç işleyen bir ailenin İstanbulda çukur isminde olan korkunç bir mahallenin kontrol etmesidir. Çukur yıllardır Koçovalı ailesinin kontrolü altındadır ve kendilerine göre özel kuralları ve düşünceleri vardır ve en önemli kuralları mahallede Uyuşturucunun yayınlanmamasıdır. Diğer mafya hikayeleri gibi bu hikayede de diğer aileler ortaya çıkar ve menfaat için savaşlar başlar. Bu arada koçovalı ailesinin küçük oğulları kendi isteğinin aksine yönetimi ele almas ve ailesini daha çok güçlendirmektir.
Yamaç yıllardır çukuru terk etmiş ve geleceği görülmeyen bir hayatı sürdürmekte. Sena isminde bir kız onun hayatına girer ve onun gibi korkusuz, ona benzeyen, yaralı ama tehlikeli aynı zamanda da çok güzeldir ve yamaç hayatının aşkını bulduğunu hisseder. Ama yamaçın ailesi ve çukur onu tekrar bulur ve o ikisinin hayallerini ve geleceklerini sonsuza dek değitirir. Yamaç ve Senanın çukurda yaşamaları onlara ortak bi hayat yaşamalarına izin verecekmidir?

Çukur Dizi

Çukur Sosyal Medya

çukur 127 bölüm fragmanı

About adminn1

Check Also

Çukur 130

Çukur 130 Bölüm fragman – çukur 4 sezon 38 bölüm

Değerle arkadaşlar bu bölümde Çukur dizisinin 130. Bölümünün özetiyle birlikte olacağız. Zevk alacağınızı ümit ediyoruz. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 4 =