Home » Çukur 124 Bölüm fragman

Çukur 124 Bölüm fragman

by adminn1
0 comment
Çukur 124

Değerle arkadaşlar bu bölümde Çukur dizisinin 124. Bölümünün özetiyle birlikte olacağız. Zevk alacağınızı ümit ediyoruz.

Çukur 124

Yapım: Türkiye
Puan: 7.3 / 10
Yapım Tarihi: 2017 – 2021
Yayım: Show Tv
Yönetmen:Sinan Ozturk
Yazar:Gökhan Horzum , Damla Serim

Çukur 124

Oyuncular: Aras Bulut Iynemli , Riza Kocaoglu ,Kubilay Aka , Kadir Çermik , Cem Uslu , Ertugrul Aytaç Usun , Ece Yasar , Perihan Savas ,Enes Gezici , Mustafa Kirantepe , Boncuk Yilmaz , Irem Altug , Erkan Kolçak Köstendil


[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]bu çukur yeni bölümden ilk saat de Bu nedense vermedin onlara bunun cevabını verebilir misin Herkese selamlar yepyeni bir çukur analizimiz Eda hepiniz hoşgeldiniz ve tam bir hafta önce söylediğimiz gibi cennet olsun diziye veda etti bu Önümüzdeki bölümde çukurda celasun ile ilgili hüzünlü sahneler bizleri bekliyor olacak çukurun bir sezondan bu yana dizide yer alan önce celasun karakterine sonra da bu celasun karakterini canlandıran Kubilay Akan’ın bundan sonraki yolunda Başarılarını diliyoruz gerçekten çukura renk katan bir isim oldu ve Ne zamandır Biz de gözüken Ninja celasun öldürmek büyük bir geri dönüşe imza attı bu Önümüzdeki bölümde de Ninja’nın hamlelerini görmeye devam edeceğiz celasunla beraber başlayan Vedalar devam edecek Önümüzdeki bölümlerde diziye veda eden sürpriz isimler olacak bu isimleri ve yeni gelişmelere kaçırmamak için [/box]

Çukur 124

Düşünün ki God Father dizisinin Türkiye de tekrar yapılırsa ve güç ve aile gibi güçlü ünsürların İstanbul mahallelerinde olacağını anlatsak ne düşünürdünüz? Çukur isminde olan bu dizi şimdiye kadar 3 sezon yayınlanmış ve yerli yabancı birçok insanın ilgisini çekmiştir.
Dizinin Hikayesi mafya ve suç işleyen bir ailenin İstanbulda çukur isminde olan korkunç bir mahallenin kontrol etmesidir. Çukur yıllardır Koçovalı ailesinin kontrolü altındadır ve kendilerine göre özel kuralları ve düşünceleri vardır ve en önemli kuralları mahallede Uyuşturucunun yayınlanmamasıdır. Diğer mafya hikayeleri gibi bu hikayede de diğer aileler ortaya çıkar ve menfaat için savaşlar başlar. Bu arada koçovalı ailesinin küçük oğulları kendi isteğinin aksine yönetimi ele almas ve ailesini daha çok güçlendirmektir.
Yamaç yıllardır çukuru terk etmiş ve geleceği görülmeyen bir hayatı sürdürmekte. Sena isminde bir kız onun hayatına girer ve onun gibi korkusuz, ona benzeyen, yaralı ama tehlikeli aynı zamanda da çok güzeldir ve yamaç hayatının aşkını bulduğunu hisseder. Ama yamaçın ailesi ve çukur onu tekrar bulur ve o ikisinin hayallerini ve geleceklerini sonsuza dek değitirir. Yamaç ve Senanın çukurda yaşamaları onlara ortak bi hayat yaşamalarına izin verecekmidir?

Çukur Sosyal Medya

Çukur 124

 

Çukur Dizi

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram