Home » 2020 Volvo XC40 Recharge – Elektrikli gelecek geliyor

2020 Volvo XC40 Recharge – Elektrikli gelecek geliyor

by adminn1
0 comment
Volvo XC40

Güvenlik, 1927’nin en başından beri Volvo’nun merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle, otomobil üreticisinin güvenliği bir ölçüt olarak belirlemesi doğaldı. Sonuç olarak, şirketin en yeni tam elektrikli otomobili – XC 40, Volvo’nun ürün gamındaki en güvenli otomobillerden biri olacak.

Elektrikli otomobil olarak üretilen Volvo XC40 Recharge, daha da güvenli olmalı. Elektrifikasyon sayesinde içten yanmalı motor kaldırılır. Bu, arabanın ön yapısının yeniden tasarlanmasına neden olur. Tam elektrikli XC40’taki pil, otomobilin zemin yapısına entegre edilmiştir. Aküyü korumak ve tüm yolcuları güvende tutmak için Volvo, otomobilin içini ve dışını yeniden tasarladı.

2020 Volvo XC40 Recharge - ön, gümüş boya

Tam elektrikli bir aracın en önemli parçası aküdür. XC40, 78 kilovat saat enerji kapasitesi, 408 beygir gücü sunan ve 660 Newton metrelik etkileyici tork ve 0’dan 100 km/s hıza 4,9 saniyede ulaşan bir motorla donatılmıştır. İçten yanmalı motor normalde önde konumlandırılırken, Recharge modeli çift motorlu dört tekerlekten çekişli bir araç. Volvo, menzilin yaklaşık 320 km olması gerektiğini söylüyor. gerçek dünya kullanımında. Üretici, hücrelerin mümkün olduğunca korunduğundan emin olmak için her türlü darbe durumunda paketin güvenliğini test etti. Pil konumu, yolcular için cömert ayak mesafesi sağlar. XC40 Recharge, içten yanmalı modele kıyasla geniş depolama alanları ve bagaj sunuyor.

Volvo XC40

2020 Volvo XC40

Simülasyon esnekliğine sahip sanal dünya, ünlü otomobil üreticisinin güvenlik performansının herhangi bir aracın başarısının özü olduğunu anlamasını sağladı. Bu, daha güvenli sürüş deneyimi için sınırlı hıza yol açtı.

Volvo, ilk tamamen elektrikli XC 40’ını zaten sundu. Bu, Android tarafından desteklenen en yeni bilgi-eğlence teknolojisine sahip ilk modeldir. Açık kaynaklı bir işletim sistemi, daha iyi bir deneyim için daha fazla uygulama ve hizmet sunar. Google asistanı, sürücülerin araç içi işlevleri sesle kontrol etmelerini sağlar. XC 40 Recharge da internete bağlı ve yerleşik Google Haritalar ve Google Play Store ile birlikte geliyor. Bu sayede herkes favori uygulamalarını kolayca indirebilir. Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik verileri, alternatif rotalar ve şarj istasyonu konumlarıyla sürücülerin güncel kalmasına yardımcı olacak.

2020 Volvo XC40 Recharge - İç Mekan, Bilgi-eğlence sistemi

Yeni Android tabanlı bilgi-eğlence sistemi, en son Volvo modeline tamamen entegre edilmiştir. Pil seviyesini izleme, uzaktan kilitleme ve kilit açma ve dijital anahtar aracılığıyla araç paylaşma gibi çağrı sırasında sunulan özellikler, Volvo’nun tamamen elektrikli XC40’ının diğer akıllı özellikleridir.

Bu araba, tüm müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için yaratılmıştır. Bu, Volvo’nun daha büyük otomobillerinin sadece daha küçük bir versiyonu değil. Yeni XC40 Recharge, aktif bir kentsel yaşam tarzı için benzersiz bir karaktere ve özel yeniliklere sahiptir. Yeni model, elektromobilitenin faydalarıyla birlikte net bir SUV kimliğine sahip. Volvo’nun ilk EV’si olan XC40 Recharge, İsveçli otomobil üreticisi için daha parlak bir gelecek için büyük umutlar getiriyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram