Home » Şık ve ferah – tamamen yeni Ford Kuga SUV

Şık ve ferah – tamamen yeni Ford Kuga SUV

by adminn1
0 comment
Ford Kuga 2020

Etkileyici tasarım, yenilikçi bir elektrikli güç aktarma sistemi dizisi ve yeni geliştirilen sürücü destek teknolojisi, yeni Ford Kuga’yı daha verimli ve konforlu hale getiriyor.
Yeni nesil Ford Kuga 2020 üç donanım seçeneğiyle sunuluyor:

  • şık Kuga Titanyum
  • spor Kuga ST-Line
  • lüks Kuga Vignale
Ford Kuga 2020

Ford Kuga

Her donanım, sürücü ve yolcular için daha fazla alan ve mükemmel konfor sağlayan birinci sınıf oranlara sahiptir.

Güç aktarma sistemi yelpazesi şunları içerir:

  • Kuga Plug-in Hibrit
  • Kuga EcoBlue Hibrit (hafif hibrit)
  • Kuga Hibrit (tam hibrit)
Ford Kuga

Ford Kuga 2020

Çok çeşitli hibrit motor seçenekleri sayesinde üretici, yeni Kuga’sını Ford’un şimdiye kadarki en elektrikli aracı olarak sunuyor.

FordPass Connect gömülü modem, sürücüye yalnızca otomobilin içinde değil, dışında da otomobilin tüm işlevlerini kontrol etmesi için sayısız seçenek sunar.

Kablosuz şarj pedi ve 12,3 inç LCD “gerçek renkli” gösterge ekranı, yeni Ford Kuga 2020 ile yolculuğu keyifli ve keyifli hale getiriyor.

Yeni Stop & Go, Hız İşareti Tanıma ve Şerit Merkezleme teknolojileri, sürücülerin deneyimlerini geliştirmelerine ve sürüş sırasında daha fazla güven kazanmalarına yardımcı olur. Aktif Park Yardımı 2, tek bir düğmeye basarak tam otomatik park manevralarına olanak tanır.

Modern ve zarif yeni Kuga, yenilikçi hibrit motor serisi ve yüksek teknolojili olanaklarla donatılmıştır. Bunlar, Ford’un yeni nesil otomobilinin SUV segmentindeki diğer otomobillere karşı rekabetçi bir rakip olmasını sağlayan ana avantajlarıdır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram