Home » The King of Fighters 15, South Town takımını duyurdu

The King of Fighters 15, South Town takımını duyurdu

by adminn1
0 comment
The King of Fighters 15

The King of Fighters 15, bugün SNK tarafından bir fragmanla sunulan South Town ekibinin gelişini yakında görecek

Uluslararası basın tarafından olumlu oylarla karşılanan The King of Fighter 15, bu nedenle, franchise’ın uzun geçmişine ait ekstra karakterlerle lansman sonrası önemli destek almaya devam ediyor.

BILLY KANE
Billy Kane, Geese Howard’a çok bağlıdır ve Howard Connection’da ikinci komutandır. Etkileyici erişime sahip uzatılabilir bir sopayla savaşarak rakiplerini uzak tutuyor. Billy, ateşli kişiliği nedeniyle “yürüyen ölümcül silah” duyurdu olarak da bilinir.

The King of Fighters

The King of Fighters 15

KAZ HOWARD
Geese Howard, Howard Connection’ın amiri ve South Town’daki perde arkasında önemli bir isim. Eski Japon dövüş sanatlarında ustadır ve rakiplerin saldırılarına yıkıcı darbelerle karşı koyma konusunda uzmandır. O, ezici bir varlık yayan karizmatik bir kötülük figürüdür.

RYUJI YAMAZAKI
Ryuji, bir yeraltı komisyoncusu olarak isim yapmış yalnız bir kanun kaçağıdır. Aynı zamanda Orochi’nin Sekiz Hakkesshu’sundan biridir, ancak yalnızca kendi çıkarı için yaşar. Bu turnuvada, Howard Connection tarafından çok özel bir amaç için işe alınmış gibi görünüyor ve herkes onun gerçek amacını anlayabilir.

South Town ekibinin lansmanı ile aynı zamana denk gelecek şekilde, oyunun geniş kadrosunda bulunan savaşçıların becerilerini daha dengeli hale getirmek için genel bir oyun yeniden dengelenmesi olacak.

Team GAROU , Omega Rugal ve 17 Mayıs’tan itibaren çıkacak olan Team SOUTH TOWN’a ek olarak, 2022’nin sonuna kadar mevcut olacak 6 DLC karakteri var. Ana oyunun 39 karakteriyle birlikte, son kadro 52’ye ulaşacak. genel olarak savaşçılar.

The King of Fighters 15

Neden – size tam bir dürüstlükle ve neden bu yönde bir öncül oluşturmanın gerekli olduğunu söyleyeceğiz – King of Fighters XV, diğer dövüş oyunlarına kıyasla kelimenin tam anlamıyla kıskanacak hiçbir şeye sahip değil ve gerçekten de kendi ışığıyla farklı şekillerde parlama yeteneğine sahip. sadece duymuş olanlar çok şaşıracak.

The King of Fighters 15

The King of Fighters

2D veya 2.5D dövüş oyunlarını sevenler KOF’u zaten biliyorlar, evdeki rakipleri Capcom ve NetherRealm’i çok andıran bir oyun sunduğunu iyi biliyorlar, ancak farklılıkları tam olarak bilemeyebilirler. Her şeyden önce, hemen belirtilmelidir ki, savaş sistemi, çubuğun hızlı hareketleri, hızlı ve güçlü saldırı dizileri ve birçok, çok sayıda iptal kombinasyonu ile gerçekleştirilebilen özel hareketlerden büyük ölçüde yararlanmaktadır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram