Home » Thimbleweed Park oyununa göz atın

Thimbleweed Park oyununa göz atın

by adminn1
0 comment
Thimbleweed Park

Zaman içinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte video oyunları yeni bir yön aldı ve bu günlerde harika grafikler ve görsel efektler kullanan göz alıcı oyunların basit oyunlardan çok daha popüler olduğunu görüyoruz. Sonuç olarak, oyun geliştiricilerin yanı sıra oyuncular arasında da popüler olan bazı türler var, ancak günümüzde giderek daha az insan bunlara gidiyor ve bu türlerden biri de macera. Eski bir oyuncuysanız, o zamanlar Monkey Island gibi çalışmaların çok popüler olduğu ve oyun bulmacalarının nasıl çözüleceği ve içinde ilerlemenin en iyilerinden biri olduğu zaman, tıkla ve tıkla macera oyunlarının altın çağını kesinlikle hatırlayacaksınız. O zamanlar oyuncular arasında ortak tartışmalar!

Thimbleweed Park

Thimbleweed

Bu eserde ayrılmaz iki unsur olan hikayeye ve karakterlerine bakarak oyuna başlayalım; Şahsen Thimbleweed Park’ın hikayesinden çok şey bekliyordum ve oyunu bitirdikten sonra oyunun bu açıdan kelimenin tam anlamıyla tatmin edici ve hatta harika olduğunu söylemeliyim. Oyunun hikayesinin büyüleyici ve büyüleyici kalmasının ana nedenlerinden biri de gizemidir. Bu yüzden seyircinin aklında her zaman onlara cevap arayan bir dizi soru vardır ve bu sizi her zaman oyunu deneyimlemeye teşvik edebilecek ve kaygısız bir saat bile oynayamamanızı sağlayacak bir teşvike sahip olmanızı sağlar.

Oyun Thimbleweed Parkı

Oyunun hikayesi gerçekten bir cinayetle başlayan ama zamanla kök salan çarpık bir suç serisi gibi. Oyunun başında ve neredeyse ilk yarıda karşılaştığınız cinayet davası, daha sonra sizi bekleyenlerden daha az çekicidir dersem belki de yalan söylemiş olmam. Çünkü oyunun bu kısmı daha çok şehrin kendisini olduğu kadar oyunun karakterlerini de tanıdığımız bir köprü gibidir ve ancak katil bulunduktan sonra karakterlerin kişisel arzuları kendilerini ve kendilerini gösterirler. ayakları terk edilmiş bir fabrikaya gidiyor, öldürüyorlar.

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park

Oyunda oldukça önemli ve hayati olan bir diğer konu ise karakterlerin karakterizasyonu. Thimbleweed Park’ta kontrol edilebilen beş karakter bulunuyor ve bu karakter sayısı da oynanış açısından oldukça önemli, onu daha sonra tartışacağız. Ancak hikaye açısından önemli olan, oyunun yaratıcılarının bu karakterlerin her birini çekici, sevimli ve gizemli yapmış olmaları ve sizin onları daha iyi tanımanızı istemeleridir.

Oyunla ilgili eleştirilerimden biri, zayıf kullanıcı arayüzü tasarımı. Kullanıcı arayüzü size 20 yıl önceki oyunları hatırlatacak şekilde ve sayfanın neredeyse yarısı fiiller ve öğeler bölümüyle dolu, bu da biraz zevkli ve hatta bazen bu bölümde bazı öğelerin kaybolmasına ve bulunmasına neden oluyor. Sert ol. Öte yandan ortamın bir kısmına üzerine tıklayarak geçmek istediğimde yanlışlıkla karakterler arasındaki geçişe tıkladım ve kullanıcı arayüzü olsaydı daha iyi olurdu diye birkaç kez geldi aklıma. en azından bu tür problemlerin oluşmayacağı şekilde tasarlanmıştır.
Daha önce de söylediğimiz gibi oyunda özellikle son bölümlerde beş oynanabilir karakter bulunuyor ve bunların beşi de kontrol edilebilir ve aralarında geçiş yapabilirsiniz. Oynanışın olumlu özelliklerinden biri, bu çok sayıdaki karakteri bulmacaları çözmek için bir araç olarak iyi kullanması ve bu, oyun sürecini monoton bir öğe bulma ve doğru yerde kullanma sürecinden çıkarmasıdır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram