Home » Yeni Jaguar XF

Yeni Jaguar XF

by adminn1
0 comment
Yeni Jaguar XF

Yeni geliştirilmiş dış ve iç tasarım, çok sayıda teknoloji ve ayrıntılara gösterilen büyük özen, yeni Jaguar XF’nin ana özellikleridir.

kaputun altında

Yeni Jaguar XF, Mild Hybrid Electric Vehicle (MHEV) teknolojisine ve en yeni 2.0 litre dört silindirli Ingenium benzinli motora sahip yeni nesil 2.0 litrelik dört silindirli Ingenium turboşarjlı dizel motordan güç alıyor. İlki 201 beygir ve 0-100 km/s hızlanma XF Sedan için 7.1 saniyede veya XF Sportbrake için 7.5 saniyede ve ikincisi iki seçenek sunuyor – 0-100 km/s’den sırasıyla 6.5 saniyede ve 5.8 saniyede 246 hp veya 296 hp.

Tüm varyantlar, Jaguar’ın direksiyon simidi vites değiştirme kanatçıklarıyla kontrol edilebilen sekiz vitesli otomatik şanzımanına sahiptir.

Dış

Yeni dış tasarım, ön tamponların daha büyük ve daha alçak hava girişleri ve daha geniş bir ön ızgara aracılığıyla aracın önünü görsel olarak daha geniş hale getiriyor ve arka kısım gövde renginde bir arka üst saçak ve daha geniş bir tampon ile görsel olarak daha alçak. Hoş bir dokunuş, yan çamurluk havalandırmalarındaki ikonik Leaper amblemleridir.

Yeni süper ince tamamen LED dörtlü farlar, önünüzdeki yolu izleyen ve görüşü optimize etmek için uzun huzmeli farı otomatik olarak uyarlayan Adaptif Sürüş Farı özelliğine sahiptir. Otomatik Uzun Far Yardımı, diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmaması için uzun ve kısa huzme arasında otomatik olarak geçiş yapmak için öne bakan kamerayı kullanan SE ve HSE modellerinde de mevcuttur.

Yeni Jaguar XF Dış Mekan

Daha Lüks ve İleri Teknoloji

Lüks, özenle seçilmiş malzemeler ve detaylara gösterilen büyük özen ile iç mekanın yeni tasarımıyla geliştirilmiştir. Yeni Pivi Pro bilgi-eğlence sistemine bağlı, merkezi olarak monte edilmiş 11.4 inç kavisli cam HD dokunmatik ekrana sahip. Artık daha iyi netlik, daha parlak ve daha büyük ekran, sürücülerin ana ekrandan iki dokunuşla veya daha kısa sürede genel görevlerin yüzde 90’ına kadar erişmesine veya bunları görüntülemesine olanak tanıyan basitleştirilmiş bir menü sunuyor. Araç, sürücü ve yolcular için en üst düzeyde rahatlık ve esenlik sağlayan teknolojiyle donatılmıştır. Havanın kalitesi bile, alerjenleri ve hoş olmayan kokuları gidermek ve ultra ince parçacıkları yakalamak için Nanoe teknolojisi ve filtreleme kullanan Kabin Hava İyonizasyonu ile halledilir.

Yeni Jaguar XF İç Mekan

Daha iyi havanın yanı sıra, yol yüzeyinden gelen titreşimleri izleyen ve düşük frekanslı gürültüyü ortadan kaldırmak için gereken zıt faz ses dalgasını hesaplayan Segment İlk Aktif Yol Gürültü Önleme teknolojisi sayesinde daha az yorgunluk yaşanır. bizi yorar.

Müşterilerin kendilerini daha güvende hissetmeleri için Koruyucu Modu artık Secure Tracker Pro aboneliğinde yer alıyor. Aracın kullanılmadığı zamanları tespit etmelerini ve bu pencerede kullanılması durumunda akıllı telefonları aracılığıyla uyarılmalarını sağlar.

Sürücünün deneyimini mükemmelleştirmek ve kolaylaştırmak için otomobilden çıkarken yaklaşan bir araç hakkında yolcuları uyarmak ve öndeki araçla belirli bir mesafeyi otomatik olarak korumak gibi en yeni nesil sürücü destek teknolojisine ek olarak, yeni XF Gelişmiş grafiklere ve diğer özelliklerin yanı sıra tam ekran navigasyon haritasını, medyayı gösterebilen yapılandırılabilir bir düzene sahip 12,3 inç HD Etkileşimli Sürücü Ekranı.

Jaguar’ın ClearSight İç Dikiz Aynası mevcut yeni XF Sedan’da sensdır-dir geniş açılı arkaya bakan kamera, hangi yönlendirir görüntüleri dikiz aynası içindeki yüksek çözünürlüklü ekrana aktarır. Bu, sürücüye tam bir net görüş sağlar, aksi takdirde belirli nesneler tarafından engellenebilir.

Havadan Yazılım (SOTA), XF’nin her zaman güncel bir yazılım kullanmasını sağlar.

Ve bu yeterli kolaylık ve rahatlık değilse, Jaguar da satın alma sürecine daha fazlasını ekliyor. Yeni XF’nin piyasaya sürülmesiyle denenecek olan yeni bir ‘göz at, satın al, uzaklaştır’ yaklaşımını uygulayacaklar. Alıcıların satın almayı tercih ettikleri halde eşdeğer fiyatı alacaklarını bilmeleri için çevrimiçi ve çevrimdışı fiyatlandırmayı ayarlayacak ve eşleştirecek şekilde ayarlanmıştır.

 

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram