Home » Skoda Octavia vRS iV plug-in hybrid ve Hyundai i20 yepyeni

Skoda Octavia vRS iV plug-in hybrid ve Hyundai i20 yepyeni

by adminn1
0 comment
Skoda Octavia

 

Tamamen yeni Skoda Octavia vRS iV plug-in hibrit hatchback

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı 2020’nin büyük açılışına sadece birkaç hafta kaldı. Orada, belki de en önde gelen Avrupa otomobil etkinliğinin spot ışığı altında, dünyaca ünlü otomobil üreticileri, insanların kalbini kazanmak için en son kreasyonlarını piyasaya sürecekler. medya ve ziyaretçiler. En çok beklenen otomobil prömiyerlerinden ikisi Skoda ve Hyundai’nin stantlarında gerçekleşecek. 3 Mart’ta, Çek otomobil üreticisinin hayranları, nihayet, yepyeni Skoda Octavia vRS iV karşısında vRS ailesindeki ilk plug-in hibritin piyasaya çıkışına ilk elden tanık olma zevkine sahip olacaklar.

Çek otomobil üreticisinin son birkaç saat içinde yayınladığı birkaç çizimde gizlenmemiş olan aracın tasarımı, sportif doğasından söz ediyor. Canlı bir şekilde öne çıkan çıkıntılı ön ızgara ve spoyler, devasa alaşımlar, cesurca şekillendirilmiş ön ve arka lambalar, difüzör ve hava menfezleri, zarif bir şekilde tasarlanmış arka spoyler ve ilgi çekici ikinci sıra arka lambalar (doğrudan egzozun üzerine yerleştirilmiş ve tamponun bir ucundan diğerine uzanan) diğeri) vRS iV plug-in hybrid’in atletikliğini ve dinamizmini geliştirir.

Yaklaşan Skoda Octavia vRS iV plug-in hibrit hatchback'in arkadan görünümü

Geleneksel olarak Skoda, tüm vRS serisi otomobillerini, çoğunlukla rozetler şeklinde, birkaç siyah ayrıntıyla tanımlar. Beklendiği gibi, yeni Octavia vRS iV eklentisi bunların hiçbirinden yoksun değil.

Üreticinin yayınladığı ön verilere göre, Octavia model serisine eklenen yeni model, emsalsiz düşük CO2 emisyonları ve şaşırtıcı çevikliği ve yol performansı ile potansiyel sahiplerini şaşırtacak. İkincisi, aracın 180 kW (245 hp) sistem güç çıkışı üretmesini sağlayan, uygulanan yenilikçi hibrit güç aktarma teknolojisinin doğrudan bir sonucudur.

Skoda Octavia vRS iV plug-in hibrit emlak

Boyutlar açısından belirgin şekilde daha büyük olan yeni vRS hibrit, hem emlak hem de hatchback olarak sunulacak.

Hyundai’nin Cenevre’deki yaklaşan otomobil fuarındaki standı da etkinliğin ziyaretçilerini şaşırtacak. Yepyeni i20, İsviçre otomobil etkinliğinin açılışı sırasında dünyanın önünde ilk resmi çıkışını yapacak.

Tıpkı Skoda gibi, Güney Koreli otomobil üreticisi de gelecekteki otomobilinin bir teaser çizimini yayınladı. Görüntülere bakılırsa, yeni i20 kendine özgü erkeksi ve dinamik bir siluete sahip olacak.

Tamamen yeni Hyundai i20 arka

Otomobilin yeni basamaklı ön ızgarası, geniş ön tampon boyunca yatay olarak uzanıyor. Bu özel tasarım kararı, i20’nin zemin yüzeyine doğru daha geniş ve daha alçak görünmesini sağlar.

Eşsiz, keskin kenarlı ön ve arka lambalar da i20’nin agresif görünümüne ve sportifliğine katkıda bulunuyor. Otomobilin baskın karakteri, ön ve arka spoylerin cesur hatları, büyük alaşımlar ve arka bölümün genel şekli ile vurgulanıyor.

i20’nin dış tasarım felsefesinin kalbi olan dinamizm, geleceğin aracının iç tasarımının da odak noktası haline geldi. Bununla birlikte, sürücü ve yolculara inanılmaz rahatlık ve bağlanabilirlik sağlayan birçok yenilikçi akıllı teknoloji kabin içinde yerini buldu.

Motor, beygir gücü ve hızlanma gibi önemli teknik veriler henüz açıklanmasa da Hyundai yetkilileri yeni i20’nin iki adet 10.25 inç medya ekranına sahip olacağını belirtti. Bu, sürücü ve yolcuların, otomobilin bazı işlevlerini kontrol etme yeteneğinin yanı sıra deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram