Home » Lamborghini Urus ‘un korkunç modifikasyonunu hazırlıyor

Lamborghini Urus ‘un korkunç modifikasyonunu hazırlıyor

by adminn1
0 comment
Lamborghini Urus

Lamborghini Urus İncelemesini Yönetin

Lamborghini Urus
Yapılmaması gerektiğini düşündüğünüz tüm otomobil üreticileri SUV’ler mi üretiyor? Bentley, Porsche, Aston Martin, Rolls Royce, Jaguar, Maserati, Alfa Romeo, cehennem, hatta Mini – hepsi şimdi SUV üretiyorlar – ve Lamborghini eğlenceye katılmaya karar verdi. Sekiz inçten fazla yerden yüksekliği olan V-8 motorlu, dört veya beş koltuklu bir Lambo olan Urus’a girin. Audi Q7 ve Q8, Bentley Bentayga ve Porsche Cayenne ile paylaşılan Volkswagen Group MLBevo platformu üzerine inşa edilmiştir.

Motor ve Performans Lamborghini Urus

Lambo’larda V-10’lar ve V-12’ler var, değil mi?

2020 Lamborghini Urus

Bu değil. İkisi de Urus’un Audi tarafından geliştirilen Volkswagen Group MLBevo platformuna sığmazdı, ancak Volkswagen şemsiyesi altında, Porsche Cayenne Turbo’dan 4.0 litrelik çift turbo V-8’e uyan başka bir motor vardı. Bu, bunun sadece yeniden tasarlanmış bir Porsche motoru olduğu anlamına gelmez. Lamborghini, onu 641 hp ve 627 lb-ft tork çıkarmak için modifiye eden ve masaj yapan Porsche Motorsports’a (diğerlerinin yanı sıra 911 GT3, GT2 RS ve Speedster’a aşinasınızdır) gönderdi. “neredeyse kesinlikle küçümsendi.”

Lamborghini Urus

Bu arabanın sürüş şekli o kadar olağanüstü ki, Super SUV Showdown’da Bentley Bentayga Speed, Porsche Cayenne Turbo ve Jaguar F-Pace SVR’den bir galibiyet aldı. Bu, Urus’a Laguna Seca’da üretim SUV tur rekorunu kırdığı ve etkileyici bir (SUV için) dokuzuncu sırayı aldığı 2019 En İyi Sürücü Arabası’na bir bilet kazandırdı.

İlk Testimiz Urus’tan çok etkileyici rakamlar gördü. Lamborghini, SUV’sinin 3.6 saniyede 60 mil hıza ulaşacağını iddia ediyor; 120,1 mil hızla bir süper araba benzeri 11,3 saniyelik çeyrek mil yolunda üç saniyede düz bir şekilde yapmayı başardık. Şimdiye kadar test ettiğimiz en hızlı SUV. 4,931 poundda bile, büyük Lambo kendini 60’tan 107 feet’e çekti. Oh, ve 23,5 saniyelik sekiz rakamı zamanı mı? Aston Martin DBS Superleggera ve Ferrari 458 Italia’dan daha hızlı.

İtalyan otomobil üreticisi, Lamborghini, ilk SUV modeli Urus’u daha sportif bir versiyonla geliştirmeyi planlıyor.

Lamborghini yeniden kullanmayı planlıyor ST-X konsepti, bir temel olarak, yaklaşan özel baskı Urus için. ST-X’i bu kadar özel kılan şey, standart taban Urus’tan %25 ile daha hafif olması ve büyük hava girişleri, çeşitli karbon detayları, spor egzoz sistemi ve 21 inç jantlarla gelmesidir.

Kaputun altında, 8 vitesli otomatik şanzımanla eşleştirilmiş 4.0 L benzinli bir motor (650 hp @ 850 Nm) gizlidir. İtalyan otomobil üreticisi, otomobile hibrit bir güç aktarma organı eklemeyi planlıyor. ST-X yakın gelecekte.

Daha fazla bilgi açıklanmadı. Geliştirilmiş sürümün çıkış tarihi Üstesinden gelmek aynı zamanda hala bir gizemdir. Ancak spekülasyonlar, Lamborghini’nin 2020’de “yeni Urus”u sergilemesinin oldukça muhtemel olduğunu iddia ediyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram