Home » Mustang Mach e efsane yeniden doğdu

Mustang Mach e efsane yeniden doğdu

by adminn1
0 comment
Mustang Mach e

İkonik Mustang Mach’ın piyasaya sürülmesinden elli yıldan fazla bir süre sonra, dört harfli kelime Ford mühendislerine otomobilin yeni bir çevre dostu performans versiyonunu tasarlama konusunda ilham verdi. Modern araç, 1960’ların ikonik modeli için inanılmaz bir performans ve harika bir teknolojik yükseltme sunuyor gibi görünüyor. Mustang ailesinin en yeni üyesi, yüksek performansı çekici bir görünümle birleştiren genç heyecan arayanlara adanmıştır. Ünlü Mach adı şimdi tamamen elektrikli, sıfır emisyonlu modern bir araçta yeniden doğuyor.

Ford Mustang Mach-e 2021 kırmızı dünya lansmanı

Dış ve iç tasarım

Ford Mustang Mach-e 2021 beyaz yan görünüm

Mustang ailesinin en yeni üyesi, güçlü duruşu, heykelsi gövdesi ve zarif tavan çizgisi ile dikkat çekiyor. Çevre dostu araç dört kapılı bir SUV. Mach-e, dışarıdan şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakırken aynı zamanda oldukça geniş bir kabin sunuyor. Modern iç tasarım, beş yolcuya kadar ağırlayabilir. Esnek ve yapılandırılabilir koltuk, aracın insan merkezli felsefesinin altını çiziyor. Otomobil, SUV’nin ön ucunda düz yük tabanı ve çok iyi yük hacmi ile yenilikçi bagaj sunuyor.

Ford Mustang Mach-e 2021 iç tasarımı

Verim

Ford Mustang Mach-e 2021 karda beyaz yan görünüm

Mustang Mach-e, Ford’un ilk tamamen elektrikli aracıdır. SUV, 0’dan 60 mph’ye 4 saniyeden daha kısa sürede hızlanıyor ve tek bir şarjla 300 mile kadar EPA menzili sunuyor. İnanılmaz güç, anlık tork ve çevik kullanım arasındaki kombinasyon, elektrikli SUV kullanan her sürücü için unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Bu segmentin diğer temsilcilerinden farklı olarak Mustang Mach-e, tüm hava koşullarında stabilite ve güven sağlayan daha düşük bir ağırlık merkezine sahiptir. Ford’un en yeni çalışması, ya arkadan çekişli ya da duyarlı dört tekerlekten çekişli olarak geliyor. Aracın şarj edilmesi yeterince esnektir – tüm şarj istasyonlarında veya evde şarj edilebilir. Hızlı şarj sadece on dakika sürüyor ve araca 47 mil menzil sağlıyor.

Ford Mustang Mach-e 2021 gri yan görünüm yolda

teknoloji

Mustang Mach-e, Ford’un en yeni SYNC akıllı sesle etkinleştirilen sistemiyle donatılmıştır. İki büyük dokunmatik ekran içerir. İlki direksiyon simidinin hemen önüne yerleştirilmiş ve ana performans rakamlarını sağlarken, ikincisi orta konsola yerleştirilmiş ve aşırı bağlantı, işlevsellik ve yapay zeka iletişimi sunuyor.

Ford Mustang Mach-e 2021 iç mekan dokunmatik ekranları

Bulut bağlantılı bir asistan normal konuşmaları anlayabilir ve ayrıca karmaşık istekleri yanıtlayabilir. Mach-e, Ford Pass uygulaması ile araca yaklaşırken sahibini tanır ve farları yakarak karşılar. Aynı uygulama üzerinden uzaktan kilit açma da mevcuttur. Diğer tüm Ford’lar gibi, yeni Mustang Mach-e de bulut bağlantısı, 4G modem ve akıllı sistemin kullanıcı dostu kolay kullanımı sunuyor.

Ford’un en son sanat eseri, mükemmel performans ve akıllı teknoloji ile özgürlük ve eğlenceli sürüşü bir araya getiriyor. Mach-e, bir Mustang olarak anında tanınabilir, ancak aynı zamanda suçsuz bir performans sunan bir oyun değiştiricidir. Yeni nesil heyecan arayanları şaşırtmak için tasarlandı, ancak gezegen için daha iyi. Yenilikçi SUV, benzersiz bir kombinasyonda mükemmel sürüş deneyimi, çevre dostu mobilite ve yüksek teknoloji çözümü sunar.
Mustang Mach-e’nin ön siparişleri şimdiden başladı ancak ilk ünitelerin 2021’de çıkması bekleniyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram