Home » Subaru Outback’in altıncı nesli New York’ta görücüye çıktı

Subaru Outback’in altıncı nesli New York’ta görücüye çıktı

by adminn1
0 comment
Subaru Outback

Japon otomobil üreticisi, Subaru, az önce popüler olanın en son baskısını sundu taşra modeli.

Altıncı nesil, Subaru’nun en son teknolojik ürünü olan bir off-road kombidir. modüler Subaru Global Platform (SGP), aracın kaportasını %70 oranında güçlendirmeye yardımcı olur. Buna ek olarak, yeni platform başka bir araçla yandan çarpışma veya önden çarpmadan kaynaklanan enerjinin daha fazlasını alabilir.

Subaru Outback

Subaru Outback

Kaputun Altında, Subaru normal 6 silindirli motoru 2,4 l 4 silindirli bi-turbo (264 hp/375 Nm) lehine terk etti. Başka bir 2,5 litrelik doğal emişli 4 silindirli motor (185 hp/240 Nm) de mevcut olacak.

Subaru Outback kombi 2019

Her iki motor da 8 vitesli CVT şanzımanla eşleştirilmiştir. yeni nesil Outback kombi, önceki nesle kıyasla oldukça değişmeden kalır. bu yeni taşra LED ışıklar, ek gövde kiti güvenlik plakaları ve yeni jantlar ile birlikte gelir.

Bagaj hacmi 2100-l iken yerden yükseklik 203 mm’dir. Ek olarak, şerit asistanını, sürücünün yorgunluk izleme sistemini ve kör nokta monitörünü etkinleştiren uygulanmış bir Eyesight elektrikli yardımı. Seçilen trim seviyesine göre, Subaru Outback ek işlevsellik sunacak.

Subaru Outback Uzman İncelemesi

2019 Subaru Outback artık ürün yelpazesinde standart olarak EyeSight güvenlik teknolojisi paketini alıyor. Tüm modeller artık 5.0 inçlik bir gösterge paneli ekranı ile geliyor ve taban döşemesi standart olarak iki USB bağlantı noktasına sahip.

Emniyet Subaru

2019 Outback, NHTSA ve IIHS tarafından çarpışma testi yapılmadı. 2018 modeli, NHTSA’dan (olası beş yıldız üzerinden) beş yıldızlı bir genel not ve IIHS’den 2018 En İyi Güvenlik Seçimi + notu aldı. IIHS’nin önden çarpışma önleme testinde, 2018 Outback, 12 ve 25 mil/saatlik testlerde bir çarpışmadan kaçındıktan sonra Üstün bir derece aldı (Üstün ön çarpışma önleme testinde en yüksek derecedir).

Subaru’nun EyeSight aktif güvenlik teknolojisi, 2019 Outback’te standarttır ve ileri çarpışma uyarısı, otomatik acil frenleme, şeritten ayrılma uyarısı ve şeritte kalma yardımını içerir. Geri vitesli otomatik acil frenleme, Sınırlı seviyede isteğe bağlıdır ve en üst seviye Touring’de standarttır. Kör nokta izleme, şerit değiştirme yardımı ve arka çapraz trafik uyarısı Premium donanımda isteğe bağlıdır ve Sınırlı ve Touring’de standarttır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram