Home » Audi S4 – ilk kez yenilikçi TDI motorla donatıldı

Audi S4 – ilk kez yenilikçi TDI motorla donatıldı

by adminn1
0 comment
Audi S4

yenilikçi TDI motoru audi itibaren S5, S6 ve S7 TDI modeller artık yerini buluyor Audi S4 Avant ve Dan beri. Benzersiz elektrikle çalışan kompresörü sayesinde, yeni S4’in motoru anında tepki ve mükemmel performans sağlar.

Audi S4

Audi S4

En yeni kabin S4-modelleri siyah renk şemaları, kontrast dikişler, özel koltuk döşemeleri ve tasarımı gibi tipik sportif donanımlar sunar. Kabin için, yolcular ve sürücü için mükemmel konfor sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

Audi S4 Sedan Avant TDI 2019 iç gösterge paneli

Kaputun altında hem S4 Ön ve Dan beri Alır 3.0 litrelik TDI motor üreten 255 kW (347 hp) ve kadar teslim eder 700 Nm (516.3 lb-ft) tork. Elektrikle çalışan kompresör, audiÇok korkulan turbo gecikmesini ortadan kaldırmayı başaran ve motorun anında tepki vermesini sağlayan yeni geliştirilmiş teknolojisi. Azaltmak için S4-modelleri’ emisyonları, hafif hibrit bir sistem de mevcuttur.

2019 Audi S4 Avant TDI önden görünüm

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları da artırıldı S4 Ön ve Sedan TDI modelleri:

  • l/100 km’de ortalama yakıt tüketimi: 6,3;
  • g/km cinsinden kombine CO2 emisyonları: 165 – 164;

Dinamik bir dört tekerlekten direksiyon yeniye doğru ilerliyor Audi S4. Standart ile kombinasyon halinde quattro kalıcı AWD, her türlü yol koşulunda etkileyici bir sağlamlık ve stabilite sağlanır.

Audi S4 Avant ve Dan beri teknolojiyi en üst düzeyde uygulamak ve müşterilere olağanüstü bir sürüş deneyimi sunmak.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram