Home » Mercedes Benz GLS dünyayla buluşuyor

Mercedes Benz GLS dünyayla buluşuyor

by adminn1
0 comment
Mercedes Benz GLS

Lüks Alman otomobil üreticisi, fuarda başka bir aracı piyasaya sürdü. 2019 NYAS. Bu sefer, bu yeni nesil Mercedes Benz GLS.

Mercedes Benz GLS

Mercedes Benz GLS

Şık crossover çeşitli varyasyonlarda sunulacak – GLS 450, GLS 580 ve Avrupa turbo versiyonları. bu GLS 450 başlangıçta 347 beygirlik 3.0 l turbo benzinli motorla gelecek, GLS 580 ile eşleştirilmiş 4.0 l turbo V8 (489 hp) ile donatılacaktır. EQ Artışı 22 hp ile hibrit.

Mercedes-Benz GLS'nin kaputunun altında

Avrupa için Mercedes açıkladı GLS dizel varyasyonları – GLS 350d (286 hp) ve GLS 400d (330 beygir). Güç santralleri 9 vitesli otomatik şanzıman ile birleştirilmiştir. Büyük yenilik, yol yüzeyine göre ayarlanabilen hidro-pnömatik süspansiyon için bir seçenektir. Bu ve diğer birkaç yeni güvenlik sistemi, yeni nesil GLS mümkün olan en iyi sürüş deneyimini sağlar.

Mercedes-Benz GLS 2019'un kabin görünümü

Segmentteki güçlü rekabet nedeniyle, BMW’nin X7 modeli, Mercedes-Benz GLS 3. sıra (6 veya 7 koltuklu) ile birlikte gelir. Modernize edilmiş gösterge paneli ve kabin fonksiyonları, MBUX multimedya sistemi, yeterli baş ve diz mesafesi, bol miktarda saklama alanı da GLS’nin donanımının bir parçası.

2019 Mercedes-Benz GLS

Çıkış tarihi ve diğer belirli teknik detaylar hala gizli tutuluyor, ancak bu yıl içinde açıklanması bekleniyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram