Home » Renault City K ZE – Renault’nun Çin EV pazarındaki ilk adımı

Renault City K ZE – Renault’nun Çin EV pazarındaki ilk adımı

by adminn1
0 comment
Renault City K ZE

Renault Çin otomobil pazarına sağlam adım atmayı planlıyor. Grup, 2022 yılına kadar yılda 550.000 adet satmayı hedefliyor. Bu planı gerçekleştirmek için, Renault sunulan Şehir Renault City K ZE Çin EV pazarına girmek için model. Yeni model, kendine özgü bir SUV tasarımına sahip tamamen elektrikli bir şehir aracıdır.

Renault City K ZE

Renault City K ZE

galasından sadece altı ay sonra Renault kavramı Şehir K-ZE araç (en 2018 Paris Otomobil Fuarı), üretim modeli ilk kez Şanghay Otomobil Fuarı bu hafta. Bu olabilir Renault’in altıncı %100 elektrikli aracı.

Renault-City-K-ZE-2019 - mavi ön profil

Renault City K-ZE arasındaki ortak girişimin bir parçası olarak Çin’de üretilecek ilk EV olacak. Renault-Nissan-Mitsubishi ittifak ve yerel üretici dongfeng. En yeni Renault’nin EV’si akıllı tasarım, iddialı hatlar ve kompakt bir forma sahiptir. SUV segmentinin bir parçası olarak bazı etkileyici özelliklere sahiptir:

  • Yerden yükseklik – 150 mm
  • Dingil mesafesi – 2423 mm
  • Bagaj alanı : 300 l

Renault-City-K-ZE-2019 - beyaz ön

Renault City K-ZE çoklu şarj modları sunar. Ayrıca gereken süreye bağlı olarak çeşitli şarj türleri vardır:

  • Hızlı şarj – 50dk. %0’dan %80’e
  • Yavaş şarj – %0’dan %100’e 4 saat

Araç hem 220V sıradan fişler hem de genel şarj altyapısı ile uyumludur.

Renault City K-ZE 8 inç LCD dokunmatik ekranla eşleştirilmiş akıllı bir etkileşimli sisteme sahiptir. Akıllı cihazın Uygulaması aracılığıyla bilgi-eğlence sistemi üzerinde uzaktan kumanda seçeneği vardır. Diğer yenilikçi teknolojiler şunlardır:

  • EV’nin özellikleri için gerçek zamanlı monitör
  • bir çevrimiçi navigasyon ve eğlence sistemleri
  • 4G Wi-Fi
  • Akıllı Ses tanıma

Renault-City-K-ZE-2019 - iç mekan

İnsan merkezli felsefelerine sadık, Renault uygular PM2.5 havanın kalitesini ve sirkülasyonu kontrol eden sensörler. Sonuç, sağlıklı ve taze bir alandır. Renault yeni EV SUV’sine ekler Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) ve arka görüntü Daha güvenli bir yolculuk sağlamak için.

tamamen elektrikli Şehir K-ZE Çin otomobil pazarında ileriye doğru bir adımdır. Çin’in teknolojik ve yasal gerekliliklerine uygun olarak tasarlanan kompakt SUV, Asyalı müşterilerin favori otomobili olmak için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram