Home » Audi TDI motorlu Yenilikçi bir güç aktarma organı ve sportif deneyim

Audi TDI motorlu Yenilikçi bir güç aktarma organı ve sportif deneyim

by adminn1
0 comment
Audi TDI motorlu

Audi TDI motorlu yeni S modellerini tanıttı. Yeni S6 ve S7, elektrikle çalışan kompresör tarafından destekleniyor ve etkileyici sportif tasarım sergiliyor. Türünün ilk örneği süper şarj sistemi, beklenen turbo gecikmesini ortadan kaldırır. Ayırt edilebilir yeni sportif tasarım (içte ve dışta), Audi’nin S6 ve S7 modellerinin yarış yeteneklerinin altını çiziyor.

Tasarım ve dış

Audi’nin en yeni S-modellerinin tasarımı çarpıcı ve sofistike bir karaktere sahiptir. Dış kısımdaki çeşitli özel unsurlar, otomobillerin sportif ruhunu sağlar. Ön ızgara, yan hava girişleri ve dış aynalardaki koyu krom ve alüminyum detaylar, yeni modellerin ayrıcalıklılığını vurguluyor. Etkileyici bir arka difüzör, bir bakışta Audi’nin S modellerinin yarış tüzüğünün altını çiziyor.

S6’nın ön kısmındaki odak noktası yatay alüminyum ayırıcıdır, bu da daha cesur ve daha geniş görünmesini sağlar. Arkada, 4 S’ye özel egzoz borusu ve bir rüzgarlık, yeni S-line serisinin siluetine bir tutam sportiflik katıyor.

Audi-S6-S7-TDI-2019 silver right profile night

S7 modelinin daha büyük ve erkeksi görünmesini sağlayan bazı ayırt edici özellikleri var:

  • ızgaranın alüminyum lamelleri ve krom mat gövde
  • içinde huniler bulunan genişletilmiş hava girişlerialüminyum dış elemanlar
  • Interior

 

En yeni S-modellerinin kabini tipik sportif donanıma sahiptir – siyah renk şemaları, kontrast dikişler, özel koltuk döşemeleri ve tasarımı. En yeni S6 ve S7 modelleri, geniş bir standart donanım yelpazesi içerir:

 

  • 20 inç jantlar
  • MMI sistemi – Yalnızca Audi’nin araçlarında bulunan özel bir tür bilgi-eğlence ve navigasyon sistemi
  • Audi’nin özel yerleşim düzenine sahip sanal kokpiti – MMI Sistemine bağlı yeni geliştirilmiş enstrümantal küme ekranı
  • 4 bölgeli otomatik klima sistemi
  • Alcantara döşeme elemanları – koltuklar, kokpitteki yarış hissini güçlendirmek için deri ve Alcantara kombinasyonu sunar

Geniş iç mekan ve bagaj bölmesi, çoklu ayarlanabilir konturlu koltuklarla birlikte S modellerini uzun mesafeli yolculuklar için mükemmel bir karar haline getirir.

Audi-S6-S7-TDI-2019 powertrain

Powertrain and Drivetrain

S6 ve S7 modelleri, benzersiz bir elektrikle çalışan kompresörle ilk kez eşleştirilmiş yenilikçi V6 TDI motorla giriş yapıyor. Audi’nin yeni geliştirilen teknolojisi, çok korkulan turbo gecikmesini ortadan kaldırmayı başardı ve motorun anında tepki vermesini sağladı. 3.0 litrelik hacme sahip TDI motor, 349 hp güç üretiyor. S-modellerinin emisyonlarını azaltmak için hafif hibrit bir sistem de mevcuttur.

Dinamik bir dört tekerlekten direksiyon, en yeni Audi araçlarına doğru ilerliyor. Standart quattro sürekli AWD ile birlikte, her türlü yol koşulunda etkileyici bir sağlamlık ve denge sağlanır. İsteğe bağlı seramik kırılmalar, yepyeni S6 ve S7 modellerinin sportif karakterini tamamlıyor.

Audi-S6-S7-TDI-2019 blue

S6 ve S7TDI modelleri, bir yandan en üst düzeyde teknolojiyi uygularken, bir yandan da müşterilere olağanüstü bir sürüş deneyimi sunuyor. Zarif tasarım ve yarış unsurları ise yeni Audi modellerini erkeksi ve çekici kılıyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram