Home » 2019 Mazda 3 bir spor versiyonu almak üzere

2019 Mazda 3 bir spor versiyonu almak üzere

by adminn1
0 comment
Mazda 3

Japon otomobil üreticisi Mazda yeni genişletmeye hazır Mazda 3 ile bir çizgi spor baskısı. Kaputun altında ise 2,5 litrelik turbo motor ve 4 çeker sistem yer alacak. Mazda yetkililerine göre, gelecek Mazda3’ün spor versiyonu performansı izlemek yerine tamamen günlük işe gidip gelmeye odaklanacak.

arkasındaki fikir Mazda3’ün spor versiyonu Amerika, Japonya ve Avustralya’daki potansiyel müşterilerin günlük sürüş rutinlerine mükemmel şekilde uyan daha sportif bir araç için müşterilerin taleplerindeki önemli artıştır.

Mazda 3

Mazda 3

Bu yılın başlarında, 2019 Mazda 3 sedan ile ilk sürüşümüzü yaptık ve bundan hoşlandık; yeni 3 daha olgun ve daha lüks olmasına rağmen yine de ruhumuzu harekete geçirdi. Ancak henüz kullanmadığımız önemli varyantlar vardı: hatchback, dört tekerlekten çekişli versiyonlar ve manuel şanzımanlı modeller. Paul Harvey’in dediği gibi, beklemede kalın. . . Hikayenin geri kalanı!

Hatchback Mazda 3

İlk olarak, hatchback: Birçokları gibi biz de Mazda 3 hatchback’in ilk ortaya çıktığı zamanki stiline hayran değildik. Ama zamanla, tasarım üzerimizde büyüdü. Evet, oranlar hala biraz garip, ama gerçekten eski modelinkinden farklı mı? Ayrıca, Mazda’nın tasarımcıları tamamen yüzey kaplama ile ilgilidir ve gerçek dünyada, ışığın otomobilin yan taraflarında oynama şeklini seviyoruz. O büyük eski C sütunu ne olacak? Otomobilin geniş yan aynaları sayesinde sürücü için pek sorun olmuyor. Ve sedandan sekiz inç daha kısa olduğu için, ambarın park edilmesi daha kolay.

Mazda 3

Mazda 3

Hatchback’in sedan ile neredeyse hiç sac levha paylaşmadığını unutmayın – sadece kaput ve külbütör panelleri aynıdır. Açıkçası, tavanın, mahallerin ve muhtemelen arka kapıların farklı olmasını beklersiniz, ancak benzersiz ön çamurluklar ve ön kapılar? Yeni otomobilin şeklini sevmeyebilirsiniz, ancak Mazda’nın buna bağlılığına hayran olmalısınız.

Ne yazık ki, her iki gövde stili de aynı Aşil topuğuna sahip: arka koltukta boşluk yok. Ortalama boydaki yazarınız için ayarlanan koltuk ile arka koltuk sıkıdır; altı ayak önde, çocukların bile çapraz elma püresi oturması gerekecek. Hatchback, arka koltukta sedan için yalnızca 0.1 inçlik bir boşluk bırakıyor, ancak bu kadar dar bir arabada her küçük parça önemlidir. Bu arada, kargo bölümü cömert diyeceğiniz bir şey değil. Saf pratiklik arayan biri için, Mazda’yı, diyelim ki, daha ferah Honda Civic’i tartışmak zor.

Ancak sedanla ilk sürüşümüzün ortaya koyduğu gibi, yola çıktığınızda her şey affedilebilir. Bu da bizi test etmeye geldiğimiz ikinci varyanta getiriyor: Yeni i-ACTIV dört tekerlekten çekiş sistemi.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram