Home » Kia HabaNiro prototipi görücüye çıkacak

Kia HabaNiro prototipi görücüye çıkacak

by adminn1
0 comment
Kia HabaNiro

Bir haftadan az bir süre bizi ABD’deki en prestijli otomotiv etkinliklerinden birinden ayırıyor – 2019 New York Uluslararası Otomobil Fuarı. 10 günlük etkinlik boyunca dünyanın dört bir yanından otomobil üreticileri, tasarım ve teknolojik yeniliklerin yanı sıra konseptleri, prototipleri ve mevcut üretim modelini sergileyecek.

NYAS 2019, Kia HabaNiro konseptini gösteriyor

Bu yıl boyunca New York Uluslararası Otomobil Fuarı, o şimdiye kadar yapılmış en etkileyici prototiplerinden birini sergileyecek. Adlandırılmış Kia HabaNiro, konsept araç, otomobil etkinliği için özel olarak inşa edilmiştir. Sızan bilgilere dayanarak kavramsal HabaNiro Cenevre’de sunulan bazı ana hatları yansıtıyor Hayal etmek.

Kia HabaNiro konsept 2019 iç mekan 1

Her iki tamponu koruyan plastik paneller, Z-şekilli dış dekoratif yan gövde kiti elemanları, masif 2 renkli jantlar ve alışılmadık bir şekle sahip LED farlar. HabaNiro prototipin en dikkat çekici özellikleri. Crossover’ın fütüristik görünümü, kapı kollarının, markanın geleneksel ön ızgarasının ve yan aynaların yokluğuyla daha da güçlendirildi.

Üretime alınırsa, HabaNiro ya bir elektrikli ya da bir hibrit güç aktarma sistemi alacak. İle birlikte HabaNiro, Kia’nın 2019’daki standı New York Uluslararası Otomobil Fuarı başka bir konsepte ev sahipliği yapacak – Tusker kompakt crossover.

Kia HabaNiro

Kia HabaNiro

Kia, 2019 New York otomobil şovunu HabaNiro Concept’in dünya çapındaki ilk lansmanı için sahne olarak kullandı. Kaygan iki tonlu beyaz ve kırmızı dış cepheye sahip olan Kia HabaNiro Concept, ilk olarak SP ve SP Signature Concepts’te gösterilen tasarımı geliştiriyor. HabaNiro Concept ayrıca, sürücü rahatlamak istediğinde kendi kendine sürmesini sağlayan seviye 5 otonom özelliğine sahiptir.

Kia HabaNiro Concept, bir köpekbalığının burnundan ilham alan ve Kia’nın diş gibi görünmesi gerektiğini söylediği bir desenle tamamlanan ince bir ızgaraya sahiptir. Topuzlu lastiklerle kaplanmış 20 inçlik kırmızı aksanlı tekerleklere biniyor ve ona sağlam, yetenekli bir görünüm kazandırıyor. Dikkate değer bir diğer tasarım özelliği, çamurluklara ve gövde kenarlarına uzanan ön kaplamanın kontrast oluşturan Saten Metalik Granit Gri rengidir. Alüminyum koruma plakaları ve çeki kancaları, konseptin daha sağlam öğelerini tamamlıyor. Ancak HabaNiro Concept’in en çarpıcı dış tasarım özelliği, ona fütüristik bir hava veren kelebek kanatlı kapıları, özellikle de titreşen gündüz farlarıyla birlikte.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram