Home » Infiniti Q50 Signature – 4 tekerlek üzerinde lüks ve konfor

Infiniti Q50 Signature – 4 tekerlek üzerinde lüks ve konfor

by adminn1
0 comment
Infiniti Q50

2019 New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nın resmi açılışından günler önce Infiniti, Infiniti Q50 modelinin Signature adlı lüks ve geliştirilmiş bir versiyonunu sergiledi. Q50 sedan özel sürümü, modifiye edilmiş ön ve arkası ve yeni 19 inç özel tasarlanmış tekerlek jantları nedeniyle standart versiyonundan farklıdır.

Infiniti Q50

Infiniti Q50

İç mekan da hafif ama önemli değişiklikler geçirdi. Bunların en önemlileri, ısıtmalı deri spor koltuklar ve çeşitli dekoratif alüminyum elemanlardır.

Q50 Signature’a bir dizi akıllı asistan sistemi de ekleniyor. Bunların en dikkat çekenleri, Ölü bölge izleme sistemi, hareketli nesneleri tanıma özelliğine sahip döner bir sistem ve park asistanlı bir arka görüş kamerasıdır. Yeni, birinci sınıf bilgi-eğlence sistemi InTouch (navigasyon dahil), bir ses tanıma sistemi ve bir 3D görselleştirici de özel Q50 Signature paketinin bir parçası.

Kaputun altında sadece bir seçenek var – 3.0 l bi-turbo V6 (300 hp) motor. Araçla ilgili diğer teknik veriler ise gizli tutuluyor.

Infiniti Q50

Infiniti Q50 Uzman İncelemesi

Tech, Q50 serisinde çok başarılı. Orta konsoldaki çift dokunmatik ekran kurulumu, donanım seviyesinden bağımsız olarak yavaş bir işlemci, tıknaz grafikler ve Apple CarPlay ve Android Auto eksikliği nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. 3.0t modellerinde Infiniti, InTouch uydu navigasyon sistemini sunuyor. Sport’ta standart ve Red Sport 400 modellerinde isteğe bağlı, 16 hoparlörlü Bose stereo sistemidir. HD radyo ve SiriusXM tüm modellerde standarttır. 4G Wi-Fi erişim noktası, bayi tarafından kurulan bir seçenektir.

2019 Infiniti Q50, IIHS tarafından dört testte İyi olarak derecelendirildi ve Ortalama far puanları nedeniyle kısmen En İyi Güvenlik Seçimi olmayı kaçırdı. Q50, 12 mil düşük hızlı otomatik fren testinde bir çarpışmayı tamamen önlediği için IIHS tarafından Superior olarak bir ön çarpışma önleme ataması aldı, 25 mil yüksek hızlı otomatik fren testinde ise çarpma hızı 24 mil azaltıldı .

Yalnızca 3.0t modelleri, gelişmiş güvenlik paketleri seçeneği sunar. Lüks donanım, kör nokta izleme, hareketli nesne algılama, ön ve arka sonar sensörleri ve yedek çarpışma müdahalesine sahip bir çevre görüş kamerası sistemi içeren bir Proassist paketi sunar. Sport ve Red Sport 400 modellerinde bulunan Proaktif paket, uyarlanabilir aydınlatma, otomatik uzun farlar, şeritten ayrılma uyarısı ve önleme, aktif şerit kontrolü, otomatik hız sabitleyici, uyarlanabilir direksiyon ve kör nokta müdahalesi ekler.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram