Home » 2022 Acura RDX İncelemesi – Daha Fazla veya Daha Az Kesintisiz Bir Zevk

2022 Acura RDX İncelemesi – Daha Fazla veya Daha Az Kesintisiz Bir Zevk

by adminn1
0 comment
2022 Acura RDX

Acımasızca mücadele edilen premium kompakt SUV segmentindeki bazı rakiplerinin statüsüne sahip olmayabilir, ancak Acura’nın RDX’i, birkaç yıldır güçlü, pozitif bir sürüş ve yüksek performans sunan bir crossover’ın mutlak oyuncusu. -son iç ortam. Ayrıca, özellikle A-Spec görünüm paketiyle donatıldığında dışarıdan oldukça iyi görünüyor. Gümüş bir yıldız, dört yüzük veya çift böbrek ızgarası olmamasından başka neyi sevmez?

2022 Acura RDX

2022 Acura RDX

2022 için, RDX için, SUV’un görünüşünü Acura serisindeki kardeşleri olan yeni yeniden tasarlanan MDX’inkilere daha yakın hale getiren ön uçtaki bazı ince ayarlar dışında, döngünün ortasına ulaştığı için büyük bir değişiklik yok. Tamponun yanındaki sis farları bu yıl için farklı. Acura ayrıca Diamond Pentagon ön ızgara tasarımının geçen yıla göre daha geniş olduğunu söylüyor, ancak her birine bir cetvel almadığınız sürece fark etmenizin hiçbir yolu yok.

2022 Acura RDX

İçeride, bu yıl bilgi-eğlence sisteminde herhangi bir değişiklik yok ve daha önce olduğu gibi yine aynı 10,2 inç orta ekrandan erişiliyor. 2022 için yeni olan Wireless Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu artık tüm seride standart.Bu arada bu ekran dokunmatik değil, yani orta konsolun alt kısmında bulunan berbat dokunmatik yüzeye başvurmanız gerekiyor. Bu sistemden nefret ediyorum ve bu his zamanla yumuşamadı. Yanlış zamanda yoldaki tümsekler veya tamamen parmak beceriksizliği nedeniyle yanlış seçeneği seçmek çok kolaydır. Ve onunla uğraşırken gözleriniz yolda değil. Yeterince söylendi…

2022 Acura RDX

Açık olmak gerekirse, bu kesinlikle bir görünüm paketi ve SUV’nin performansını değil, sadece görünüşünü sportifleştirecek.

Acura RDX

Bununla birlikte, modeli güzel bir şekilde canlandırmak için üzerine düşeni yapıyor, bu nedenle, içinde bazı ek olanaklarla keskin görünümlü bir sürüş istiyorsanız, abartılı bir ekstra değil. Onunla birlikte 20 inç beş kollu jantlar, özel ön ve arka tamponlar, özel yuvarlak çift egzozlar, LED sis farları, koyu krom ve aydınlatma detayları, siyah cam kaplaması ve tabii ki ön çamurluk ve arka bagaj kapağında özel arma geliyor. Oh, ve elektrikli katlanır yan aynalar.

İçeride havalandırmalı ön koltuklar, Ultrasüet ve deri döşemeli koltuk kaplamaları, metal spor pedallar ve ısıtmalı, düz tabanlı direksiyonun arkasındaki benzersiz kaplamalı direksiyondan kumandalı vites kolları ve ayrıca birinci sınıf 16 hoparlörlü ELS Studio ses sistemi bulunur.Mekanik olarak, 2022 Acura RDX alıcıları, dört tekerlekten çekiş konfigürasyonunda 10 vitesli otomatik şanzımanla birlikte çalışan, 272 hp ve 280 lb-ft tork için iyi bir 2.0L turbo olan yalnızca bir motora sahip. Şimdi, BMW’nin M tekliflerine rakip bir güç aktarma organı isteyenler beklemek zorunda kalacak çünkü bu değil. Öte yandan, burada bulunanlar yolda fevkalade olumlu, hatta dinamik bir performans sunar. Direksiyon tatmin edici bir şekilde gergin, şanzıman harika iş çıkarıyor ve hattan güçlü bir hızlanmaya ve otoyolda ağrısız geçiş sağlamaya yardımcı oluyor ve SUV şehirde dolaşırken şaşırtıcı derecede çevik.

Gerçekten 2022 RDX’in sürücüsüyle sunduğundan daha fazlasını istiyorsanız, söylentilere göre Type S performans varyantının yolda olduğu söyleniyor, ancak şu an için bu sadece bir söylenti.Bu AWD hakkında: tabii ki burada Acura’nın Super Handling All-Wheel Drive sistemi iş başında ve tork vektörleme sistemi ile birlikte açıkçası o kadar etkili ki, benim haftamda aracı kışın ortasında kullanıyordum ( Bölgenin mevsimin ilk büyük kar fırtınası), a) bulabildiğim en büyük kar yığınlarına park etmekten ve b) salyangoz hızında yollarına saplanan ya da temkinli bir şekilde diğerlerinin yanından güvenle geçerken büyük bir keyif aldım. Hayat o anlarda güzel…

RDX’in 20,8 cm’lik yerden yüksekliği segmenti için ortalamanın biraz üzerindedir, yani dilerseniz gösterişli A-Spec’ed RDX’inizi arazide güzel ve kirli bir şekilde elde edebilirsiniz.İçeride, RDX’in bazı rakiplerinden, örneğin BMW X3 ve Volvo XC60’tan biraz daha uzun olması, bacak mesafesi açısından ikinci sırada ve kargo alanı açısından bagajda (835 litre koltuklarla birlikte) fayda sağlıyor. yer, X3 için 812 litre ve XC60 için 635).

Acura’nın ses sönümlemeyi iyileştirmek için 2022 için bazı değişiklikler yaptığını ve özellikle Comfort sürüş moduna bağlı kalırsanız sonucun genel olarak daha sessiz bir sürüş olduğunu unutmayın. Bu arada, sürüş modları için seçenekler Konfor, Normal, Kar ve Spor şeklindedir ve parametrelerini tam da bu şekilde isteyenler için Özel mod mevcut değildir. Normal, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en tatlı nokta ve çoğu sürücünün varsayılan olarak bırakacağından şüphelendiğim şey, Spor modu gerçekten geçiş yapmayı haklı gösterecek kadar bir fark sunmuyor.

2022 RDX için resmi yakıt tüketimi rakamları 11,3 L/100 km, 9,1 L/100 km ve 10,3 L/100 km’dir (şehir/otoyol/ortalama). Size resmi rakamları veriyorum çünkü bir hafta süren testim sırasında elde ettiğim 16.0L/100km – açıkçası, çoğunun yoğun kar koşulu ve SUV’u neredeyse hiç kullanmadığım göz önüne alındığında, gidecek bir şey değil. Otoyolda.2022 için, temel model RDX, 48.175 $ (nakliye/hazırlık ücretleri hariç) MSRP ile birlikte gelir ve A-Spec varyantı 52.600 $’dır. Bunun da ötesinde, sizi 58.000 $’a geri getirecek A-Spec paketine sahip Platinum Elite var. Yukarıda A-Spec paketinin değerini övmüş olsam da, temel model, uzun bir standart ekipman ve güvenlik sistemleri listesi ile iyi bir şekilde donatıldığı göz önüne alındığında, sizin için de iyi olacaktır. Senin seçimin.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram