Home » 2021 Nissan Kicks İncelemesini Başladı : Bugün Cuma Haydi Gooo!

2021 Nissan Kicks İncelemesini Başladı : Bugün Cuma Haydi Gooo!

by adminn1
0 comment
2021 Nissan Kicks

Nissan küçük SUV’si, hem büyüklük hem de pazar payı açısından Kanada’da son birkaç yılda istikrarlı bir şekilde büyüyen bir kategoride dayanak noktası olarak rolünü iyice oturttu. Kicks olağanüstü çeviktir ve özellikle şehirdeki yaşam için çok uygundur, ancak aynı zamanda çiftler veya küçük aileler için uygun, çok kullanışlı bir hafta sonu maceracısıdır.

Nissan Kicks

2021 Nissan Kicks

Otomobil üreticisi tarafından cömertçe sağlanan iki dağ bisikleti bonusuyla, modelin 2021 baskısının direksiyonunda geçirdiğim bir hafta ile bu yetenekleri test etmek için harika bir fırsat yakaladım, jest beni şehirden çıkarmak için dostça bir teşvik olarak tasarlandı biraz temiz hava ve egzersiz için sınırlar. Göreceli bir acemi olarak, ilk gerçek inişim, Nissan’ın boynumun kırılmasını istemesi için bana karşı ne olduğunu merak etmemi sağladı. Normalde bu, daha önce değil, daha az samimi bir incelemeden SONRA olur. İlginç strateji…

Her halükarda, Kicks zamanımın çoğu, küçük geçit için doğal yaşam alanı olan kentsel ve banliyö yollarında ve caddelerinde gezinmekle geçti. Ve çoğunlukla, daha önceki baskıların direksiyonunda deneyimlediğim aynı türden yetkin, alçakgönüllü performansı yaşadım. 2021 model yılı için yapılan değişikliklerin nispeten küçük olduğu göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil.

Nissan Kicks

2021 Nissan

Daha sportif bir tampon, daha ince farlar ve biraz daha kötü görünen bir ızgara da dahil olmak üzere, bunlardan bazıları görseldir. İki tonlu bitiş yaklaşımı geri döndü ve bu yüzden test cihazım beni gayet memnun eden keskin kırmızı gövdeli siyah çatılı bir kıyafetle geldi.

Ürün yelpazesi şuna benziyor: Temel model 21.843 dolardan başlıyor ve Android Auto ve Apple CarPlay uyumluluğuyla geliyor. Onu, 17 inç alaşım jantlar, uzaktan çalıştırma ve deri kaplı ısıtmalı direksiyon simidi ve bu akıllı seyir simidi alan SV (24.843 $) takip ediyor. SR 26.043 dolardan başlıyor ve siyah tavan rayları, koyu krom ızgara ve LED farlar ve vurgular ekliyor. En üstte, akıllı 360 derecelik monitörü, birinci sınıf Bose ses sistemi (başlık hoparlörleriyle), Prima-Tex olarak adlandırılan koltuklara ve siyah alaşım jantlara sahip SR Premium (26.943 $) oturuyor. Bu sonuncusu, sürdüğümüz varyant.

Şimdi, bir araba için 21.843 dolar, her küçük teknolojinin dahil edilmesini bekleyemeyeceğiniz anlamına geliyor ve Kicks bunu içermiyor. Öncelik, daha ziyade, modelin hedef kitlesinin istediği ve ihtiyaç duyduğu temel şeyleri, ancak uygun bir fiyata sunmaktı. SR Premium’umuz güzelliklerle çok daha donanımlıdır, ancak sizin için neyin önemli olduğuna karar vermek ve ödemeyi rahatça yapabileceğiniz döşeme ve seçenekleri seçmek size kalmıştır.

2021 Nissan Kicks

Nissan Kicks

Neye karar verirseniz verin, bir CVT şanzıman tarafından yönetilen 122 hp ve 114 lb-ft tork sağlayan 1.6L 4 silindirli bir motorla çalışan önden çekişli bir araba (AWD seçeneği yoktur) alacaksınız. Evet, Nissan’ın yıllar boyunca çeneye birkaç darbe aldığı BU CVT şanzıman. Dürüst olmak gerekirse, burada yeterince yetkin çalışıyor ve bir şeyleri çok fazla zorlarsanız motoru çığlık atmaya meyilli olsa da, işi yapıyor. Sadece işleri çok fazla zorlama, sonuçta bu bir Kicks, Beemer değil.

Her zaman motordan ve sadece 122 beygir gücünden daha fazlasını isteyebilirdik, ancak bu, özellikle fiyat açısından yeterince iyi. Işıklardan kopmayacaksınız ya da en azından yaparsanız gülünç görüneceksiniz, ancak hızlanma, otoyol girişini ve stressiz geçişi sağlamak için yeterince kabul edilebilir. Yine, yeterince iyi.

Teknolojiden bahsetmiştim, ama bilmelisiniz ki 2021 Kicks’te çok büyük bir miktar yoksa (örneğin navigasyon yok), oradakilerin kalitesi iyiden mükemmele. Kulağa hoş gelen birinci sınıf ses sistemi ve koltuk başlığı hoparlörleri ile özellikle birinci sınıf SR’de. SR versiyonundan itibaren, dokunmatik ekran 8 inç ve oldukça kullanıcı dostudur ve multimedya sistemi, temel kontrollerin çoğunu (klima kontrolü, ses seviyesi vb.) her biri fiziksel düğmelere bırakacak kadar cömerttir. yakın. Sürücünün önünde 7 inçlik güzel bir veri ekranı oturuyor.

Yolda, belirtildiği gibi Kicks, küçük boyutu, dar dönüş yarıçapı ve dümdüz ham hızının eksikliğini gizleyen genel çevikliği sayesinde şehirde harika. Yine de otoyolda iyi, ancak bir günden fazla süren gezilerde teyit edebildik. Konfor seviyeleri, özellikle ön sırada gayet iyi ve süspansiyon, test cihazımızın 17 inçlik jantlarındaki daha büyük lastiklerin yardımıyla oldukça başarılı oldu. Bu kare şeklindeki SUV’nin her yerinde görüş mükemmel, bu nedenle otoyolda veya trafik sıkışıklığında daha büyük araçlarla çevrili olsanız bile kendinizi kapılmış hissetmeyeceksiniz.

 

Kışın araba kullanıyor olsaydım, yaz sıcağında yol gezilerimizde dört dörtlük dolaştığımız için dört tekerlekten çekişin olmaması daha büyük bir endişe kaynağı olurdu. Potansiyel alıcılar, segmentte bu işlevi sunan rakipler olduğu için bu işlevin kendileri için önemi hakkında bir karar vermek zorunda kalacaklar (merhaba Subaru Crosstrek). Öte yandan, onsuz Kicks, 7,2 L/100 km’lik cezbedici bir resmi yakıt tüketimi değeri sunar.

Bir şey daha: kompakt bir SUV’den alacağınız türden bir kargo alanı beklemeyin. Önemli miktarda eşya taşımayı planlıyorsanız, Rogue’a gitmeniz gerekecek (Qashqai, Nissan serisinin arasında yer alıyor, ancak aslında biraz daha küçük olan kardeşinden daha az kargo alanı sunuyor). Arka koltuklar yerindeyken 716 litre alıyorsunuz ve koltuklar yatırıldığında bu 1.503 litreye çıkıyor. Bu, 934 ve 1.828 litre hacmiyle Rogue’dan elbette gözle görülür şekilde daha az. Yine, bu, ne için rahatça ödeyeceğinizi tartarken önceden göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardan biridir.

 

Genel olarak 2021 Nissan Kicks, Kia Niro ve Hyundai Kona ile birlikte küçük crossover segmentinde belirli bir yere sahip. Üç model, aynı temel form ve boyutları ve benzer sürüş deneyimleriyle (bazı farklılıklar olsa da) neredeyse birbirinin yerine geçebilir. Kategorinin başka bir köşesinde daha acayip Toyota C-HR ve Kia Soul ve bir diğerinde daha dinamik ama küçük Mazda CX-3 oturuyor. Ancak, otomobil gazetecilerinin bile Kicks’i kastettikleri zaman yanlışlıkla Kona’ya atıfta bulunduğunu düzenli olarak duyuyorum ve bunun tersi de geçerli.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram