Home » Yeni nesil, cesur ve sportif Toyota Yaris 2020 ile tanışın

Yeni nesil, cesur ve sportif Toyota Yaris 2020 ile tanışın

by adminn1
0 comment
Toyota Yaris 2020
Toyota Yaris 2020

Toyota Yaris

Tamamen yeni Toyota Yaris 2020, modern hatchback segmentinin ideal bir temsilcisi olarak geliyor. Araç, en yeni multimedya teknolojilerini, mükemmel verimliliği sunarken, çok sayıda müşteri için uygun maliyetlidir.

Tasarım ve dış

 

Yeni Yaris, dar ve dar yerlere kolayca park edilebilen mükemmel bir şehir otomobili olacak kadar kompakt. Yeni nesil Toyota’nın aracının önden görünümü yeniden tasarlandı ve bunun sonucu olarak bakıldığında hemen göze çarpıyor. Alçaltılmış devasa altıgen radyatör ızgarası ve uzatılmış inceltilmiş farlar arasındaki kombinasyon Yaris 2020’ye cesur bir duruş kazandırıyor. Yeni renkler renk paletine giriyor: Gizli, Safir, Grafit, Nabız, Chromium, Frost ve Icicle.

Krom egzoz ucu, yeni nesil Yaris’e belirli bir atletik his katıyor. Yeni modelin dışı, genellikle ekstra olarak sunulan çeşitli standart özellikler sunar, örneğin:

 

  • 16 inç alaşımlar
  • Akıllı anahtar girişi ve Basmalı Başlatma
  • Sis farları
  • değişken aralıklı ön cam silecekleri
  • Interior

Dışı kompakt olmasına rağmen içi oldukça geniş ve rahattır. Tıpkı dış tasarımı gibi, tamamen yeni Toyota Yaris’in iç tasarımı da standart donanımında bazı kolaylıklar içeriyor:

  • eğim ve teleskopik direksiyon
  • krom kaplama iç kapı kolları
  • sürücü ve yolcu için aydınlatmalı makyaj aynalı güneşlikler
  • İ lk yardım kiti
Toyota Yaris 2020 - iç gösterge paneli

Toyota Yaris 2020

Merkezi 7 inçlik ekran aracılığıyla Yaris 2020’deki bilgi-eğlence sistemi kolayca kontrol edilebilir. Araç, standart olarak hem Android Auto hem de Apple Car Play bağlantısı, Kablosuz Bluetooth ve akıllı telefonun eller serbest özelliğini sunar.

Navigasyon donanımı, yalnızca XE ve XLE donanım seviyelerinde bulunan bir ekstradır.

Toyota Yaris 2020 - arka

Toyota Yaris

güç aktarma organı

Toyota Yaris 2020, 1,5 litrelik dört silindirli bir motora sahiptir. 106 hp güç sağlar ve 6 ileri otomatik şanzıman ile birleştirilir. Sport Mode şanzıman segmenti için alışılmadık bir sürpriz. Gelişmiş hızlanma tepkisi ile Yaris 2020’nin kişiliğini tamamen değiştiriyor.

Sportif ve cesur yeni Toyota Yaris 2020, müşterilerine benzersiz bir sürüş deneyimi ve mükemmel konfor sunuyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram