Home » 2021 Ford Bronco İlk Sürüş: Başarılı Bir İlk Adım

2021 Ford Bronco İlk Sürüş: Başarılı Bir İlk Adım

by adminn1
0 comment
2021 Ford Bronco

Ford Bronco’nun gelişinin otomotiv dünyasının en büyük olmasa da yılın en büyük haber olaylarından biri olduğunu şüphesiz söyleyebiliriz. Geçen yıl bir pandeminin ortasındaki resmi sunumu kesinlikle bir ton dikkat çekti.

Ford Bronco

2021 Ford Bronco

Başka bir deyişle, Bronco’nun piyasaya çıkışını çevreleyen tanıtım var, ama belki de Ford’un isteyeceği türden değil. Birden fazla faktörün neden olduğu üretim ve teslimat gecikmelerinden, ardından çatılarla ilgili sorunlardan, mikroçip kıtlığından, fabrikalarda zorunlu kapatmalardan vb. bahsediyoruz.

Bu elbette sadece bir Ford sorunu değil – endüstri şu anda zor bir dönemden geçiyor. Ancak 2021 Ford Bronco, fırlatma hıçkırıkları nedeniyle biraz şaşkına döndü.

Elbette bu ayrıntıları tekrar gözden geçirme fırsatımız olacak – ama bugün, modelin direksiyonunun arkasındaki ilk anlarımıza, olumluya odaklanalım. Bunu zaten uzun zamandır bekliyorduk…

2021-Ford-Bronco

Ford-Bronco

Ve bunu basitçe yapacağız. Sana Bronco hakkında her şeyi anlatmaya çalışsaydık, hepsini okumak için iki saate ihtiyacın olurdu. Ford, kendisini çeşitli, hatta karmaşık ama son derece kapsamlı bir şekilde sunan bir ürün doğuruyor. Yeni araç amatörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için orada ve bağışı bir süredir rastladığımız en cömertler arasında.

Bu nedenle, stil, teklif, o gün sürülen modellerin özellikleri, iç mekan ve sürüş deneyiminin bıraktığı genel izlenim hakkında birkaç kelime ile temel unsurlara odaklanacağız.

Ardından geri gelip yeni Bronco’yu tanımlayan diğer şeyler hakkında daha fazla özellik ve inceleme sunma fırsatımız olacak.

2021 Ford Bronco

Ford Bronco

şekil alan bir oyuncak

Bronco’ya bakınca aklıma bir şey geliyor; gerçek boyutlu bir oyuncağın huzurundayız. Evet, Ford orijinal tasarımına sadıktı, 1966’dan kalma, ancak bunun ötesinde, bir çocuğun isteyebileceği ve kum havuzunda saatlerce eğlenebileceği türden bir araç gibi geliyor. Bu bir eleştiri mi? Tam emin değilim ama sanmıyorum.

Diğer bariz gözlem, duygu üretmesidir. Nadiren, görünüşü bu kadar çok manşet olan modeldir. Bazıları – benim gibi – onu sever, bazıları sevmez.

Polarizasyon kelimedir. Benim görüşüm, gri ve düzlüğün hakim olduğu bir dünyada, bu canlandırıcı. Şimdiye kadar, 150.000’den fazla potansiyel alıcı aynı fikirde görünüyor. 2021 Ford Bronco piyasaya sürülmeden önce bu kadar çok rezervasyon yapıldı.

 

Teklif

Yine çocukluk benzetmesiyle. Burada, içinizdeki çocuk bir şekerci dükkânına girmiş gibi geliyor. Tonla seçenek var, birçok renk, göz alıcı ambalaj. Teklif, Base, Big Bend, Black Diamond, Outerbanks, Badlands ve Wildtrak dahil olmak üzere toplam altı varyant içerir.

Sadece bu? Hayır. Her Bronco, iki veya dört kapılı bir konfigürasyonda teslim edilebilir. Hepsinden iyisi, tümü, herhangi bir off-road tutkununun – ve herhangi bir aceminin de – izin verilmeyen yerlere gitmesine izin veren nihai paket olan Sasquatch paketi ile donatılabilir.

Bu, diğer şeylerin yanı sıra sunulan farklı sürüş modları ile mümkün olmaktadır. Çeşitlerini buluyoruz. Bazıları ürün yelpazesinde mevcuttur, diğerleri belirli sürümler için ayrılmıştır. Sonuçta, her Bronco farklı türde maceracılara hitap ediyor.

Ve buna bir ressamın kafasını karıştırabilecek bir renk paleti, iki tip çatı (sert ve esnek), iki motor seçeneği (4 silindirli EcoBoost 2,3 litre, V6 Ecoboost 2,7 litre), iki vites kutusu ve ton başına aksesuarlar ekleyin. 200 ve daha fazlası gelecek), özellikle. Kendinize çevrimiçi bir model oluşturmak istiyorsanız, zamanınız olduğundan emin olun. Çok zaman.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram