Home » Disc Jam Oyun incelemesi

Disc Jam Oyun incelemesi

by adminn1
0 comment
Disc Jam

Disc Jam eğlenceli bir spor oyunudur ve ücretsiz PlayStation Plus oyunlarından biridir.Horse Entertainment’ın iki kişilik stüdyosu tarafından yaratılmış, masa tenisi sporunu hokey ile birleştiren bir oyun. Bu oyun daha fazla ilgi gördü çünkü yaratıcılar, oyunu ilk yayınlandığı andan itibaren PlayStation 4’teki PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunmaya karar verdiler ve bence bu, olanlardan kaynaklanan bir şey. Oyun, Plus aboneleri için ücretsiz olduğu için daha iyi bilinir hale geldi ve ardından muazzam bir popülerlik elde edebildi.

Ancak PlayStation 4’ün yanı sıra PC için de piyasaya sürülen Disc Jam, asla Rocket League gibi bir oyun boyutunda olmayacak kadar zayıf yönlerine sahip ve tabii ki onu bir deneyim haline getiren bazı olumlu özelliklere de sahip. Multiplayer ve arkadaşlarla kendi eğlencelerini yaşa.

Disc Jam Oyun incelemesi

Özet: Disc Jam, hava hokeyi ve tenisin benzersiz bir kombinasyonunda 2-4 oyuncuyu birbirine düşüren çok oyunculu bir atari sporu oyunudur. Oyuncular, yıkıcı yetenekleri açığa çıkarırken ve değişken noktalı bitiş bölgelerini savunurken parlayan bir diski alıp fırlatmak için mücadele eder.

Disk Sıkışması İncelemesi

Fütürist PlayStation 4 frisbee-’em-up’ın arkasındaki iki kişilik küçük ekip olan High Horse Entertainment, iki şeyin büyük bir hayranı: Windjammers ve Rocket League. Bu küre sapan spor unvanının lansmanını Psyonix’in futbol arabalarıyla karşılaştırmamak zor – bir PlayStation Plus freebie olarak piyasaya çıkıyor ve hatta ikonik indie’ye benzer şekilde yapılandırılmış.

Bu, Disc Jam’in Süpersonik Akrobatik Roketle Çalışan Savaş Arabalarının ömrüne benziyor: fırında biraz daha zamana ihtiyacı var. Yukarıda bahsedilenlere çok benzer şekilde, mükemmel Unreal Engine 4’te çalışmasına rağmen görselleri soluk görünüyor ve menülerden karakter tasarımlarına kadar her şey yarım pişmiş hissediyor. Sanki geliştiricinin, işleri bir sonraki seviyeye taşımak için ekibinde fazladan bir sanatçıya ve görsel efektlere ihtiyacı varmış gibi.

Genel oyun, bir frizbiyi ileri geri kırbaçladığınızı, rakibinizi şaşırtmaya ve gol atmaya çalıştığınızı görür. Bir kalkan, diski ağ üzerinden vurmanıza veya diski havaya kaldırmanıza olanak tanıyarak süper bir harekete geçmenizi sağlarken, vuruşlar ve düşüşler fantastik bitiricilerle karşılanabilir.

Disc Jam

Disc Jam Oyun incelemesi

Oynanış öyle ki oyun alanının bir tarafında duruyorsunuz ve rakibe bir disk atmanız gerekiyor. Rakibiniz diski alamazsa ve disk arkasındaki boşluğa çarparsa, bir puan alırsınız. Disk herhangi bir şekilde rakibin sahasına düşerse de size puan verilecektir. İlk önce, ironik bir şekilde ana gücü olan oynanışa bakalım. Disc Jam’in harika özelliklerinden biri, mekaniği öğrenmenin kolay olmasıdır. Oyunda direkt vuruşlar, muz vuruşları ve yavaş ama yüksek vuruşlar olmak üzere üç tür vuruş vardır ve bunların her biri belirli bir durumda etkili olabilir. Ayrıca rakibinizi kedi gibi yönlendirerek direkt olarak vurabilirsiniz.

Darbelerde etkili olan bir diğer konu da hareket hızıdır. Diski rakibe ne kadar hızlı atarsanız, atışınız o kadar hızlı ve sert olur ve gol atma şansınız o kadar iyi olur. Oyunun güzel özelliklerinden biri de öğrenmesi çok kolay ama oyunda ustalaşmak kolay değil. Bu, yarışmaları şanstan daha yetenekli hale getirdi ve yetenekli bir oyuncu olanın yarışmayı kazanma şansı daha yüksek olacak.

Genel olarak, oyunun özü çok iyi tasarlanmış ve oyun, hareket etmeden önce düşünmenin yanı sıra yüksek bir hareket hızına sahip olmanızı teşvik ediyor ve sonuç olarak, oyunda duygu ve ruh halini iyi iletebilecek heyecan verici yarışmalar görüyoruz. bir spor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram