Home » 2022 GMC Terrain AT4 İlk Sürüş: Trendi Yakalamak

2022 GMC Terrain AT4 İlk Sürüş: Trendi Yakalamak

by adminn1
0 comment
2022 GMC Terrain

O zamandan beri AT4 yaklaşımı seride yerini aldı; Arazi SUV’ye eklenmesi, çok GMC modelinin artık AT4 konfigürasyonunda mevcut olduğu anlamına gelir.

GMC Terrain

2022 GMC Terrain

Ve onun anlamı ne? İki şey. Bazı modellerde, benzersiz bir görsel imza ile birlikte artırılmış arazi yetenekleri anlamına gelir. Arazi de dahil olmak üzere diğerlerinde, her şey estetikle ilgilidir.

Bir Terrain AT4’ün bir arazi yolunda 2022 GMC Terrain AT4’e ayak uydurmasını, hatta onu orada takip etmesini bekleyemeyeceğinizi anlamak önemlidir. Her birine kendi.

Yine de AT4 işlemi, dayak yeme yeteneğine sahip lastikler de dahil olmak üzere modele küçük bir şey ekliyor. Yollarımız veya baharda onlardan geriye kalanlar düşünüldüğünde, bu kesinlikle kötü bir şey değil. Ve bu ekleme, Arazi hattının bir bütün olarak 2022 için bir döngü ortası revizyonundan faydalanmasıyla geliyor.

 

ne değişiyor
2022 için (evet biliyoruz, yıl zaten dört aylık), GMC Terrain, özellikle ön kısımda görünen stil ayarlarından yararlanıyor. Ön ızgaralar yenidir (sırada farklılık gösterirler), tekerlekler, farlar ve imzaları gibi. Bu arada, LED’ler hem ön hem de arka normdur. Değişiklikler ürün yelpazesinde dikkat çekicidir, ancak özellikle Denali versiyonunda. Kabaca söylemek gerekirse, Arazi daha sağlam bir görünüme ve bir SUV’dan daha çok bir kamyona benzeyen bir buruna sahip.

2022 GMC

GMC

Elevation versiyonu da, tanıtılan dört yeni renk ve iç malzeme ve aksanlarda bazı ayarlamalar ile kendi ince ayarlarını yapıyor.

 

AT4
En önemlisi, yeni AT4 versiyonu var. Özetle, onu tanımlayan şey, ön koruma plakalarının eklenmesi ve modelin hemen yarasa arazi yönetim sistemi, ikincisi üç farklı mod sunuyor. Dört tekerlekten çekiş elbette standart.

2022 GMC Terrain

GMC Terrain

Belki de en önemlisi, 17 inç Goodyear Wrangler lastikleri standarttır. Bu lastikler, daha yüksek sesle olmasa da, yol kusurlarını daha iyi filtreler ve engebeli yollarda daha rahattır. Test sürüşümüz sırasında eski moda bir sırt deseni kullandık ve normal kauçuk yerine bunlara binmekten mutluyuz.

 

motor
Mekanik olarak, Terrain, 170 hp ve 203 lb-ft tork üreten 1.5L turboşarjlı 4 silindirli tek bir motorla çalışır. İşi yapıyor, ancak yakın zamana kadar sunulan 2.0L turbo 4 silindiri özlüyoruz. İkincisi ile 3.500 lb’yi çekmek mümkündü. Şimdi 1.500 lb ile sınırlı.

GMC, daha fazlasını isteyenlerin Acadia SUV’yi tercih etme seçeneğine sahip olduğunu, ancak bu modelin daha pahalı olduğunu, dolayısıyla bu pek çok insan için bir çözüm olmadığını savunuyor. Evet, bazıları bunu yapacak, ancak diğerleri başka bir yere gitmeye karar verecek. Aynı şeyin Kia’da da olduğunu gördük: Sorento, şirketin Telluride’a geçmeyi beklediği veya umduğu için yeteneklerini kaybetti. Müşterilerin takip edeceğine dair hiçbir kesinlik yok.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram