Home » Call of Duty Vanguard Oyun incelemesi

Call of Duty Vanguard Oyun incelemesi

by adminn1
0 comment
Call of Duty Vanguard

Call of Duty, neredeyse her yıl yeni bir versiyonunu beklediğimiz son derece popüler franchise’lardan biridir. Bu kez Activision, franchise’ın en son sürümü olan Call of Duty Vanguard yaratan stüdyo olan Sledgehammer Games ile işbirliği içinde. Nişancı tarzı bir oyun, bu sefer 2. Dünya Savaşı atmosferinde ve farklı bir anlatımla geçiyor. Oyun, bu franchise’ın diğer sürümleri gibi, çok oyunculu bir çevrimiçi bölüm ve bir zombi bölümü ile mevcuttur.

Call of Duty

Call of Duty Vanguard

Call of Duty, her yıl yayınlamaya alıştığımız koleksiyonlardan biridir; Elbette her yılın çıkışı sadece bir stüdyo değil ve oyunun farklı versiyonları üç farklı stüdyo tarafından yapılıyor ve her birinin gelişmek için iyi bir fırsatı var.

Call of Duty Vanguard’nin hikayesi

Yağmurlu bir gecede bir trende başlar; Hamburg şehrinin arka planında her yerde bomba alevlerini görürken, Arthur Kingsley önderliğinde bir grup asker Phoenix projesi hakkında bilgi almak için özel bir grup halinde toplandı. Ancak her şey planlandığı gibi gitmedi ve kilitli bir kutuya ulaşıp onu çıkarmaya çalıştıktan sonra grup Nazilerin saldırısına uğradı ve üst düzey bir Nazi subayının eline geçti. Grup üyeleri daha sonra hapishane benzeri bir ortama aktarılıyor ve bundan sonra çeşitli aşamalarda her biri bizi 2. Dünya Savaşı’nın özel bir cephesine götüren grup üyelerinin sorgusuna tanık oluyoruz. o kişinin anılarına bir geri dönüş biçimi.

Call of Duty Vanguard Oyun incelemesi

Call of Duty Vanguard

Oyun bu karakter yeteneklerini çok daha iyi kullanabilirdi, buna rağmen Vanguard aşamalarının iyi çeşitliliği, kampanyadan beklenen heyecanı sunmaya devam ediyor. Örneğin, bir noktada okyanusun üzerinde bir uçağa biniyoruz ve düşman uçaklarıyla savaşırken onların savaş gemilerini bombalamamız gerekiyor, bu da uçağın yumuşak rehberliğini ve gemilerin nasıl bombalanacağının ilginç uygulamasını gösteriyor. Bir sonraki aşamada dünyaların savaşına bakıyoruz ve İngiliz ve Alman tankları birbirleriyle savaşırken bizler piyade şeklinde ve patlayıcı ekipman kullanma konusunda uzman olarak ilginç görevleri tamamlamamız gerekiyor. Vanguard kısa bir kampanyaya sahip olsa da ilginç etapları hiç ihmal etmiyor ve özellikle kar Stalingrad’ın aktığı Lady Nightingale etabı, Call of Duty’nin seyircinin hafızasında kalacak o iyi yapılmış etaplarından biri. uzun zamandır.

Karakterlerin çeşitli yetenekleri

Karakterlerin yeteneklerinin çeşitliliği, oyun deneyimini eğlenceli hale getirdi. Karakterlerin her biri, yetenekleri nedeniyle oyuncuya yeni bir deneyim yaşatır.

Call of Duty Vanguard

Call of Duty

Oyun, her zaman olduğu gibi, zombiler ve çok oyunculu olmak üzere iki bölümle geliyor. Oyunun çok oyunculu kısmı, Call of Duty’nin başarılı ve kalıcı formülü ile aşağı yukarı aynıdır; Tek fark, uyarlamanın bu versiyonunun II. Dünya Savaşı atmosferinde geçmesi ve Black Ops ve Cold War serilerinde yeni ve çeşitli silah ve silahlardan haber olmaması. Ancak puan kazanarak ve oyunu ilerleterek silahlarınızı yükseltebilirsiniz. Gunplay’de her zaman olduğu gibi oyun, izleyiciler için mükemmele yakın bir deneyim yaratmayı başardı. Gunplay, oyunun heyecan verici müzik ve animasyonlarının yanı sıra iki kat çekici olan akıcı, heyecan verici ve oldukça eğlenceli bir oyundur.
Çok oyunculu bölümde bazı yeni modların tanıtımını da gördük. Bu oyundaki tüm klasik oyun modlarının yanı sıra yeni Patrol veya Champion Hill modlarını da görüyoruz. Devriye modu, haritada belirli bir noktaya ulaşmayı ve puan kazanmak için onu ele geçirmeyi içerir. Yeni Champion Hill modu aynı zamanda Gun Game modunun ve iki ila üç kişilik ekipler halinde gerçekleşen bazı tanıdık Battle Royale mekaniklerinin bir birleşimidir.

olumlu özellik

Call of Duty franchise tabletinin büyük bir hayranıysanız, muhtemelen II. Dünya Savaşı atmosferinde aynı stil ve bağlamda başka bir oyunu deneyimlemekten keyif alacaksınız. Bu oyunun çok oyunculu çevrimiçi deneyimi arkadaşlarınızla da eğlenceli olacak.
olumsuz özellik
Koleksiyonun yüksek fiyatı ile birlikte zombi ve çok oyunculu bölümlerde az çok tekrar eden deneyim, bu başlığın satın alma değerini düşüren şeylerden biri. Oyunun hikaye kampanyasının hayranıysanız, Call of Duty: Vanguard size derin ve tutarlı bir anlatım sunmayacaktır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram