Home » 2023 Acura Integra İlk Sürüş: Muzaffer Bir Dönüş mü?

2023 Acura Integra İlk Sürüş: Muzaffer Bir Dönüş mü?

by adminn1
0 comment
2023 Acura Integra

Her gün bir üretici, manuel şanzıman seçeneği ve geleneksel içten yanmalı güce sahip yeni bir araba gerçek, gerçek bir sedan piyasaya sürmüyor. Nadiren, üzerine iliştirilmiş isim plakasının bilinen bir miktarın saflarına dönüşü işaret etmesidir.

Acura Integra

2023 Acura Integra

Ancak Acura her iki kutuyu da şu şekilde işaretliyor: 2023 Acura Integra hatchback (veya “liftback”), 2023’e, hem kendisinin hem de Acura markasının Kuzey Amerika’da başladığı 1986’da olduğu gibi geliyor.

Bu etkinlik sadece markanın Legend sedan ile birlikte piyasaya sürülmesine yardımcı olmakla kalmadı – SUV’ler ve CUV’lerden önceki günlerde, otomobillerin sonradan değil ana olay olduğu günlerde – aynı zamanda Acura o zamandan beri Kuzey Amerika’da bir milyondan fazla Integra sattı ve sonucunda hafif kült klasik statüsüne kavuşmuştur. İster manuel şanzıman kullanmayı öğrendiğiniz araba (Acura Ulusal Satış Başkan Yardımcısı Emile Korkor’da olduğu gibi) ister Ja’daki büyük ekranda görme anınız olsun, herkesin bir Integra hikayesi vardır, diyor Acura. Hızlı ve Öfkeli’de Rule’un elleri.

2023 Acura

Acura

O zamandı tabii. Şimdi, 17 yıllık bir aradan sonra (veya 2001-06 RSX’i bir Integra olarak görmüyorsanız 22 yıl sonra, bazı pazarlarda böyle adlandırılmış olmasına rağmen), Integra, ILX’in yerini almak için geri döndü. kabaca aynı boyutta ancak yeni otomobil çok önemli bir özelliği eksik: hatchback.

Bir kapak, depolama alanına büyük bir açıklık ve 60/40 oranında katlanabilen arka koltukların arkasında bulunan 688 litrelik depolama alanı sağlar, ancak oldukça derindir, bu nedenle büyük arka tamponun etrafında biraz erişim vardır. Aynı zamanda güzel bir profili kesiyor, ancak isteğe bağlı 19 inç jantların nasıl görüneceğini görmek istiyorum çünkü burada 18’ler görülüyor – getirdikleri tek trim olan en üst özellikli A-Spec kaplamasının bir parçası olarak geliyorlar Austin, Teksas’taki bu etkinlikte test etmemiz için birlikte – onları çevreleyen büyük paneller tarafından cüceler. Ayrıca tavan çizgisinin biraz uzun olduğunu hissediyorum, bu da Integra’nın bir bebek spor kapağı olması gerektiği kadar küçültülmemiş gibi görünmesini sağlıyor.

Diğer dikkat çekici stilistik eklemeler arasında Acura için yeni bir görünüm olan “Çerçevesiz Elmas Pentagon” ızgara yer alıyor. Hala eski ızgaranın karartılmış cılız görünümünü alıyor, ancak şimdi ön şeridin geri kalanıyla daha kusursuz bir şekilde uyuyor. Bu arada, “chicane” LED DRL’ler, genel görünüme hoş bir dokunuş katarken, ön ve arka tamponlardaki kabartmalı “Integra” yazısı, 3. nesil arabaya hoş bir geri dönüş.

2023 Acura Integra

Acura Integra

A-Spec paketi ayrıca parlak siyah, parlak siyah alt ızgara ve difüzör ile kaplanmış işlevsel bir arka bagaj kapağı spoylerinin yanı sıra Apex Blue renk seçeneği ve farklı lastikler ekler. A-Spec olmayan arabalar (fiyat: Integra, 34.300 $; A-Spec, 37.000 $; Elite A-Spec, 42.500 $) yan camların etrafında krom alır. A-Spec’in elde edemediği bir şey – hiçbir donanımın alamadığı – konseptte görülen grafik paketi. Çoğu kişi aynı fikirde olacak, bu grafikler göründüğü kadar kötü bir şey değil… garip.

Bununla birlikte, A-Spec hikayesinde daha fazlası var. A-Spec Elite paketini seçerseniz, bir stil alıştırmasından daha fazlası, bazı gerçek performans bitleri eklenir. Bunlar arasında adaptif amortisörler, sınırlı kaymalı diferansiyel ve 6 vitesli manuel şanzıman tercih etme yeteneği yer alıyor. Standart otomobillerde yedi yapay oranlı ve kürek değiştiricili bir CVT bulunur, bu nedenle çarkları değiştiriyormuşsunuz gibi hissettirir.

 

Bir stick shift elde edebilmenin tek yolunun üst trim ile olması çok kötü, ancak Acura, MT’yi tercih etmeye istekli alıcıların aynı zamanda en üst düzey donanımın eklediği diğer tüm özellikleri elde etmek için para harcayacaklarını iddia ediyor. ısıtmalı arka koltuklar, WiFi erişim noktası, Dolby ile ortaklaşa geliştirilen 16 hoparlörlü ELS ses, kablosuz şarj ve CarPlay/Android Auto uygulamaları ve deri/süet koltuklar.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram