Home » Card Shark Oyun incelemesi

Card Shark Oyun incelemesi

by adminn1
0 comment
Card Shark Oyun incelemesi

Card Shark, tarihe yolculuk etmeniz ve hedeflerinizin peşinden gitmeniz gereken bir dizi büyüleyici macera tarzı oyundur. Fransa’da 18. yüzyıldasınız ve çeşitli kartlar ve diğer insanları kullanarak krallığın tahtına yaklaşmanız gerekiyor. Yaratıcılar, oyuna tarihi iyi bir şekilde getirmeyi başardılar; Oyuncuların keyif alacağı bir şekilde. Bu başlığın yapımından ve yayınlanmasından sırasıyla Nerial ve Diwalor Digital adlı iki stüdyonun sorumlu olduğunu belirtmekte fayda var.

Card Shark, 2021’de Nintendo Switch PC ve konsol platformunda kullanıma sunulacak. Bu oyunun kesin çıkış tarihi henüz bilinmiyor ve Diwali Digital’den daha fazla haber beklememiz gerekiyor.

Card Shark

Card Shark Oyun incelemesi

Bağımsız oyunlar, izleyiciyi yaratıcı bir şekilde eğlendirmek ve kendi ayakları üzerinde durmak için çok fazla potansiyele sahiptir. Bu eserleri üretmenin tüm zorluklarına rağmen, bazen yaratıcılarının büyük yatırımcılara cevap vermemesinin ilginç sonuçlar getirebileceği inkar edilemez; Başarılı bir formül ve piyasada verilen cevabın kopyalanması sonucu hiç olmayan oyunlar oluşturmak.

Card Shark oyun deneyiminin en başından itibaren, bu ürünün en sevdikleri işi yapmaya çalışan yapım ekibinin bir sonucu olduğu hissedilebilir. Ağırlıklı olarak Reigns oyunlarıyla yapılan Nerial Studio, bu sefer seyirciye özel bir macera yaşatmak istedi ve bunu başardı. Yani oyunun zayıf yönlerinden hiçbiri “kimliğimizi” unutturamaz. Bu oyunu oluşturan çeşitli unsurlarla Card Shark, hedef kitlenin zihninde özel bir video oyunu haline gelme yeteneğine sahiptir; Hele de işin özel hikaye ortamları ve atmosferi düşünüldüğünde.

Card Shark’ta çeşitli hileler

Card Shark Oyun incelemesi

Card Shark

Sizi basit bir karakter olarak oynamak sizi Fransa’nın farklı bölgelerine götürüyor; 18. yüzyılda konuşamayan ve sadece çeşitli olaylara yüz ifadeleri ile tepki veren bir karakter şeklindedir. Bir gün yemek odasında normal işini yaparken aniden Kenneth Saint-Germain ile tanışır; Hayatını yeni bir seviyeye taşıyacak bir adam.Söz konusu genç adama basit ve ilginç bir numara öğrettikten sonra Kent, onu her şeyi geride bırakmaktan başka seçeneğinin olmadığı bir kazaya sokar. Böylece hikayenin kahramanı, Kent’in bir öğrencisi olarak normal hayatından ayrılır ve bir kampta hayata döner. İskambil kâğıtlarıyla insanları kandırmadaki ustalığını adım adım artırır; Hile yardımı ile yarışları kazanabilmek ve daha fazla para kazanabilmek.

Adım adım oyun sizi hile yapmak için daha karmaşık numaralarla tanıştırıyor. Oyuncu sürekli olarak yeni bir numara ezberlemeli ve onu birkaç kişiyi aldatmak, bir kart oyunu kazanmak ve iyi para kazanmak için kullanmalıdır. Bu kadar farklı aşamalardan geçeceksiniz ve özel mekanlarda daha büyük karakterlerle kart oyunları oynama şansınız olacak.

Ya da geliştirme ekibi uzun süredir daha entegre ve izleyiciyi zorlayan bir oyun sistemi tasarlamayı bu kadar düşünmemişti. Card Shark, her adımdan önce pratik olarak bir numara öğretmek yerine, birbirleriyle kombinasyon halinde daha az numara kullanabilirdi.

Card Shark oyununun aşamalarından geçen oyuncu memnuniyeti her zaman kısa ömürlü görünüyor. Çünkü oyunun önemli bir kısmı sadece tekrar eden bir numara öğrenme ve bu numarayı doğru uygulama sürecine odaklanıyor; Örneğin kart oyunlarında insanları kandırmanın üç farklı yolunu adım adım öğrenmek değil, birden dördüncü adımda iki numarayı aynı anda kullanmanız gerektiğini anlıyorsunuz.

En kalıcı video oyunu deneyimlerinden bazıları, oyuncunun oyunu bitirmek için tüm iyileştirmelerinden ve yavaş yavaş öğrendiği noktalardan yararlanmak zorunda olduğunu hissetmesinden kaynaklanır. Ancak Card Shark oyununun yapısı, pratik olarak her biri size öğretilen neredeyse ayrı mini oyunlardan oluşur; Neredeyse her gece sınavdan önce olduğu gibi, birileri tüm soruları cevaplıyor ve iyi bir not almak için yapılması gereken tek şey cevapları ezberlemek.

Macera oyunu ‌

Elbette burada bahsettiğimiz macera oyununun Card Shark çeşitliliğini artırma gücüne sahip birkaç pozitif yönü var. Örneğin bazı durumlarda oyun beklenmedik bir şekilde sizi belirli durumlara sokar ve örneğin sizi farklı bir yere gönderir; Böylece oyuncu belirli bir aşamada yenilgisinin veya zaferinin sonucunu görür ve Card Shark’ın dinamikleri karşısında biraz şaşırır.
Bir oyuncu bir numara yapmayı başaramayınca ve ana karakter hapsedildiğinde, kamp patronu geldiğinde ve ona ödeme yapmak için serbest bırakıldığında gerçekten ilginç görünüyor. Yeni Card Shark ayrıca, farklı aşamaları deneyimlerken oyuncunun stres seviyesinin ne kadar yüksek veya düşük olduğunu gerçekten etkileyen üç farklı ve ilginç zorluk seviyesine sahiptir.

Bu kazanan kombinasyona bazı ilginç karakterlerin varlığı, bazı önemli anlar için iyi yapılmış diyaloglar ve oyuncunun seçimlerinin bitiş üzerindeki minimal ama ilginç etkisi eklenmelidir. Card Shark’ın büyüleyici sanatsal illüstrasyonu unutulmamalıdır.

Card Shark hakkındaki fikrim

Ancak Card Shark, en iyi bağımsız oyunlardan biri olarak anılmak istenecek kusursuz bir ürün değil ancak bazı oyuncuları saatlerce eğlendirebilme özelliğine sahip. Bu bağımsız oyunun en güzel anlarında, bir numaranın tüm ayrıntılarını hatırlamaya çalışmanın ve onu doğru bir şekilde gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz; Bildiğiniz gibi, size sunulan deneyim, sadece iş hedeflerine ulaşmak isteyen formüle edilmiş başka bir oyun değil, küçük bir ekip tarafından tasarlanan bir üründür.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram