Home » 2022 Nissan Altima SR Midnight Edition İncelemesi

2022 Nissan Altima SR Midnight Edition İncelemesi

by adminn1
0 comment
2022 Nissan Altima

Nissan’ın Altima sedanının şu anki altıncı nesli 2019’a dayanıyor ve bu da matematiğime göre onu üç yaşında yapıyor. Bu aşamada, bir modelin yenilenmesi alışılmadık bir durum değil.

Nissan Altima

2022 Nissan Altima

Burada, 2022 için yeni olan ve değerli, güzel şekilli bir sedanı güzelleştirmek ve yolda daha çekici hale getirmek için tasarlanmış bir görünüm paketini temsil eden özel bir baskıya sahibiz.

 

Gece Yarısı Sürümü
Bu versiyon, ön ızgara, yan aynalar ve arka spoyler için parlak siyah bir kaplamanın yanı sıra siyah arma ve çekici 19 inç jantlar alıyor. Etkisi çok… gece yarısı gibi. Bu iyi, eğer bu tür bir görünüşü sevmiyorsan, ki bu durumda kötü. Ama neyse.

2022 Nissan

Nissan

LED sis farları ve kürek değiştiriciler (manuel vites modu ile) hariç, SE giriş seviyesi giriş seviyesinin üzerinde ve Platinum’un altında merdivende ikinci sırada yer alan bu donanımın ayırt edici parçaları için bununla ilgili.

Geri kalanı için, 2022 Nissan Altima, mevcut neslinin orta noktasında, sedanların kesinlikle kedilerin miyavlaması olmadığı bir çağda sağlam ve etkili bir sedan. Ancak yine de formatı tercih edenler için, Nissan’ın segmentteki girişi gerçek bir değerlendirmeye değer – özellikle de dört tekerlekten çekiş sistemi ile tüm versiyonlarda standart olarak geldiğinden. Önyüklemek için akıllı bir tane.

2022 Nissan Altima

Nissan Altima

Menzilin üstünde, Platinum akıllı bir çevre monitörü, otomatik kararan dikiz aynası, iç vurgu aydınlatması ve sürücü koltuğu ve dış aynalar için hafıza işlevi gibi ekstra güzellikler alıyor, ancak aynı zamanda şık modelden 3.000 dolardan fazlaya mal oluyor. SR Midnight Edition’ı arıyorum. İkincisi, Nissan ProPilot Assist güvenlik teknolojisi paketinin tüm temel bileşenlerini alıyor, bu yüzden orada kısa bir değişiklik yapmıyorsunuz.

Aksi takdirde, Altima’nın en dikkat çekici özellikleri arasında direksiyon simidi (SR paketinde) gibi önden ısıtmalı – bu segmentte alışveriş yapanlar için bir tür zorunluluk olan – çok rahat koltukları ve 8-‘in göreceli cılızlığı sayılabilir. inç multimedya ekranı. Ancak burada “akraba” vurgusu yapın, çünkü bu ekran size ihtiyacınız olan bilgiyi kullanıcı dostu bir arayüzde sağlayacak kadar büyük. Sadece başka yerlerde daha büyük görüyoruz. Bu, Altima’da ara sıra ortaya çıkan yaşlanma belirtilerinden biridir; diğerleri, ezici bir ses sistemi ve yetkin ancak başkalarının ticarette onu atladığını gören bir navigasyon sistemi içerir.

 

Arka sıra, iyi bir konfor ve ferahlık sağlar, ancak gerçekte bu, iki kişi için geçerlidir, üçüncü kişi orta zemin kamburuna ve katlanır kol dayamasını içeren bir sırtlığa takılır. En sevmediğin aile üyesinin oturacağı yer orası.

437 litrelik bagaj hacmi en kabul edilebilir seviyededir ve daha fazla yükleme pratikliği için koltukları ikiye bölebilirsiniz. Bununla birlikte, aracın yapısının bir parçası olan destek ayağı nedeniyle, katlanmış koltuklar ve bagaj arasında büyük bir açıklık olmadığını unutmayın.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram