Home » Roller Champions Oyun incelemesi

Roller Champions Oyun incelemesi

by adminn1
0 comment
Roller Champions

Roller Champions, çekirdek oyun çekirdeği ile bazı oyuncuları eğlendirebilir, ancak en azından şimdilik kalabalık çevrimiçi çok oyunculu pazarda söyleyecek bir şeyi yok.

Roller Champions oyun deneyiminin ilk saatinde akla gelen ilk şey oyunun küçük olmasıdır. Bu oyun, Ubisoft büyüklüğünde bir şirketin piyasaya sürülmesinden yaklaşık üç yıl önce tanıtmak istediği bir ürüne hiç benzemiyor. Roller Champion, en iyi haliyle bile, çok oyunculu çevrimiçi oyun endüstrisine girmeye çalışan küçük bir ekip gibidir veya nihayetinde büyük şirketlerin bir fragmanla beta sürümünde aniden piyasaya sürdüğü ürünlerden biri olmalıdır.

Roller Champions Oyun

Roller Champions

Bu daha çok Ubisoft’un söz konusu oyun için yanlış yönlendirilmiş reklamlarıyla ilgili olabilir, ancak günümüz izleyicisinin taleplerini karşılamak için küçük boyutunun altını çizebilir. Oyunun özenle hazırlanmış gibi görünen tek kısmı, Lootball adlı yağma kutuları da dahil olmak üzere uygulama içi satın alımlar. Oyun, sizi her türlü bölümde dolaylı olarak aynı uygulama içi satın alımlara zorlama hedefine ulaşmakta başarısız olmadı. Neyse ki, bu uygulama içi satın alımların oyuncunun başarısı veya başarısızlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Oyunun kuralları ve oynanış

Roller Champions’ın oynanışı, iki üç kişilik takımın müsabakalarına eliptik bir zeminde başlaması şeklindedir. Puan almanın yolu ise sahayı tamamen bireysel hareketlerle ya da takım olarak pas vererek dolaşmak; Bundan sonra nispeten yüksek bir yükseklikte bulunan kapı kilidi sizin için açılacak ve top kapıya doğru atılırsa puan alacaksınız. Sahayı bir kez dönerseniz bir puan, gol attıktan sonra 2 ve 3 kez dönerseniz sırasıyla 3 ve 5 puan alırsınız. 5 puana ulaşan her takım oyunu kazanır.

Roller Champions Oyun

Roller Champions

Oyunun kuralları basit ve anlamadığınız bir şey değil. Özellikle bir kez oynadıktan sonra kuralları tam olarak anlayacaksınız ve bunlarla ilgili bir sorun yaşamayacaksınız. Ancak, oyunun daha ince kuralları, onu daha da heyecanlı kılan şeydir. Oyunda herhangi bir hataya izin verilir ve oyunda hakem diye bir şey yoktur. Gol atmak ve topu yakalamak için ne gerekiyorsa yapın, kimse sizi durduramaz. Şiddet içeren hareketler için kendi düğmeleri bile var; X düğmesine bir kez basarak rakibe vurursunuz, bu düğmeye iki kez basarak kendinizi ona fırlatırsınız ve daha da ilginci, zıplayıp X düğmesine iki kez basarak iki ayağınızla ona doğru gidersiniz!

Oyunda tek stratejiniz gol atmamak, bunlar sadece şiddet içeren hareketler değil, gol atmamak için daha yaratıcı olabilirsiniz; Örneğin rakibinizden çok uzaktaysanız ve topu arkadan yakalamayı ummıyorsanız, zemini ters yöne çevirerek onların önüne çıkabilirsiniz veya hatta hızlanarak kaleye güçlü bir şekilde girebilirsiniz. atlayın ve unutulmaz bir kurtarış yapın. . Bahsettiğim gibi oyun hiçbir şekilde hareketlerinizi kısıtlamıyor ve sahada dilediğiniz gibi hareket edip farklı şekillerde şut çekebilir veya gol atabilirsiniz.

Oyun içeriği eksikliği

Roller Champions oyununun özü ne kadar hedef kitleyi eğlendirebilse de, oyun ciddi bir içerik eksikliği çekiyor. Roller Champions’ın oynanış çeşitliliğinin çok düşük olması, oyun alanı farklı olsa bile, pratikte bariz bir farkla karşı karşıya olduğumuz ve oyuncunun kendisine farklı şekilde meydan okunduğunu hissetmediği anlamına gelir.

Roller Champions

Roller Champions Oyun

İşin garibi, oyunda artık üç kişiye karşı üç kişilik sadece bir ana mod var ve sahadaki rakip sayısı açısından bile çeşitlilik yok. İronik olarak, eğer oyuna hiç para harcamayı düşünmüyorsanız, tekrarlarla dolu bu maçları çok sayıda deneyimlemeniz gerekiyor. Tabii ki, oyunda görünen oyuncu eksikliği de birçok oyuncunun yeni bir maçın başlaması için bazen bir seferde beş dakikadan fazla beklemesine neden oldu ve bazı yarışmalarda yarasalarla da karşılaşacaklar.

Bu arada oyuncunun kişiselleştirilmiş maçlar tasarlamasını sağlayan bir mod da bulunuyor. Ancak bahsi geçen yarışmaları sadece arkadaşlar ve yapay zeka ile deneyimleyebildiğiniz için Roller Champions oyun deneyiminin ana sürecini etkileyemez. Bu oyunlarda oyuncular için tanımlanan hedef, Roller Pass’ta puan kazanmak ve ilerlemek.

Oyun incelemesi

Roller Champions, kendisini tüm bu çok oyunculu oyunlar arasında özel bir ürün haline getirebilecek parlak ve olağanüstü bir güçten yoksundur. Oynadığımız oyunun hemen hemen her bölümünde, ele alınırsa, Roller Champions’ı muhtemelen “ortalama performansla oldukça iyi bir fikir”den daha fazlası yapacak olan bariz eksiklikleri hızlı bir şekilde listeleyebiliriz. Tabii ki, çevrimiçi oyunlar dünyasında, bir oyunun durumu zaman içinde her zaman büyük ölçüde değişebilir.

Bahsedilen tüm olumsuz noktalar dışında, oyunun maçlar sırasındaki ses deneyimi gerçekten kötü. Sıkıcı bir şekilde, muhabir sahada olan temel olayları tekrar tekrar rapor eder ve yarışma sırasında oyuncuya biraz enerji vermek için doğru müzik bile çalınmaz. İronik olarak, oyunun ses deneyimine olan güveni o kadar düşüktür ki, yarış sırasında heyecan verici müziğin neden düzgün şekilde çalınmadığını belirlemek imkansızdır. En azından Roller Champions oyun menülerinde vakit geçirdiğimizde biraz müzik dinlemekten keyif alıyoruz.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram