Home » 5 DC Kahramanı Black Widow Yenilecek

5 DC Kahramanı Black Widow Yenilecek

by adminn1
0 comment
Black Widow

Marvel’in Black Widow Yenebilecek 5 DC Süper Kahramanı Ve Yapan 5 Kişi :

Kötü adamdan kahramana geçmek bazı insanlar için zor bir geçiştir. Bu değişiklik, kişi uzun süre casus veya suikastçı olduğunda daha da zorlaşır. Black Widow, kariyerine Marvel Comics evreninde Iron Man karşıtı bir kötü adam olarak başladı; Ama sonunda Avengers ekibinin önemli bir üyesi oldu.

Black Widow’un gücü olmayabilir; Ancak olağanüstü dövüş becerileri, öldürme içgüdüsüyle birleştiğinde, bu kahramanı Marvel’in güçsüz dövüşçüleri için zorlu bir rakip haline getiriyor. DC dünyasında ayrıca yeni ve şiddetli rakipleri bekleyen birçok dövüş karakteri var. Bu yazımızda Black Widow’un yenebileceği 5 DC kahramanı ve yenemeyeceği 5 kahramanı tanıtacağız.

10. Karşı Zafer: Cassandra Cain

Cassandra Cain

Cassandra

Batgirl adıyla anılan birçok insandan biri olan Cassandra Cain, yıkıcı ve kötü bir savaşçıdır. Lady Shiva ve David Kane’in çocukları, çocukluktan itibaren dünyanın en büyük suikastçısı olmak için eğitildi. Ne yazık ki, Cassandra’ya konuşma gibi diğer becerileri öğretmediler.

Kasandar şimdi Kara Yarasa olarak daha büyük bir savaşçı oldu; Ama o ne kadar iyi olursa olsun, Black Widow ondan daha iyi. Black Widow ayrıca çok genç yaşlardan itibaren bir suikastçı olarak eğitildi. Daha da acımasız bir eğitim sisteminden kurtuldu. Sonuç olarak, bu Black Widow’un kazanacağı bir dövüş.

9. Karşı yenilgi: BLACK CANARY

BLACK CANARY

BLACK CANARY DC

Kuşkusuz, BLACK CANARY DC dünyasının en iyi dövüşçülerinden biri olarak kabul edilir. Yumruk atmakta o kadar yetenekli ki “Kanarya Kükremesi” gücünü nadiren kullanıyor; Ancak Black Widow’a karşı mücadele, kanarya kükreme gücünü kullandığı durumlardan biri olabilir.

Black Canary ve Black Widow arasındaki savaşın destansı bir savaş olacağı kesin. Black Widow’un doğaüstü güçleri olmayabilir; Ancak çok verimli olduğu geniş bir silah yelpazesine sahiptir. Yumruklar ve dövüş sanatları ile eşit bir dövüş sırasında sonuç eşit olacaktır; Ancak, kanarya kükremesinin gücü sayesinde Kara Kanarya, Black Widow ile olan mücadeleden galip gelebilir. BLACK CANARY özel gücünü kullanmaktan hoşlanmayabilir; Ancak Black Widow ile mücadele sırasında, kazanmak için gücünü kullanmak zorundadır.

8. Karşı yenilgi: AZRAEL

Azrael

Azrael DC

Bu savaş beceriden çok delilik etrafında dönecek. Jean-Paul Vallee, St. Dumas eğitildi. Takım elbisesini giyip tam öldürme aşamasına geçtiğinde, neredeyse durdurulamaz. Black Widow, Vali’yi durdurmak istiyorsa, Vali özel kıyafetini giyip Azrael’e dönüşmeden önce ona ulaşmalıdır.

Jane kıyafetlerini çıkardığında, Black Widow’un aradığı kavga olmayacak. Azrael, DC dünyasının en iyi dövüşçüsü olmayabilir; Ama kesinlikle aralarında en inatçı ve tahmin edilemez olanlardan biri. Black Widow onu çok çabuk yenmeli; Çünkü bu savaş ne kadar uzun sürerse, Azrail’in kazanma olasılığı o kadar artar.

7. Karşı yenilgi: Harley Quinn

Harley Quinn

Harley Quinn DC

Harley Quinn, Joker karakterinin biraz daha nazik ve şefkatli bir versiyonudur; Ama bu karakterin de kendi çılgınlığı var. Özel eğitime veya doğaüstü güçlere sahip bir dövüşçü değil; Ama Harley Quinn’in sahip olduğu şey yağma. Ayrıca şiddetli bir sosyal eğilimi var.

Quinn’in insanlara vurmayı sevdiği büyük bir çekici var. Black Widow, daha iyi eğitime ve daha fazla deneyime sahip bir dövüşçü; Ancak Harley’nin öngörülemezliği, üstünlüğünün ana nedenidir. Black Widow bazı çok korkutucu insanlarla karşılaştı; Ama Harley Quinn ile savaşmaya hazır değil.

6. Karşı Zafer: WILDCAT

WILDCAT

WILDCAT DC

Wildcat, DC’nin en eski dövüşçülerinden biridir. Bu karakterle savaşa girerseniz kaybedersiniz. Bu karakter, birçok DC kahramanına nasıl dövüşüleceğini öğreten bir boks şampiyonudur. Black Widow akıllı bir dövüşçü. Ezici gücü tarafından yok edilecek bir yaban kedisiyle asla kolayca yüz yüze gelemez.

Bu savaş sırasında Black Widow kesinlikle Ramghan’a zaferini ve üstünlüğünü getirecek bir yaklaşım sergileyecektir. Vahşi kedi çok büyük bir kavga çıkarabilir; Ama bu cehennemden yara almadan çıkacak kişi o olmayacak. Sonuç olarak, Black Widow’u sürekli zekası sayesinde bu savaşın galibi olarak görmeliyiz.

5. Karşı Zafer: Roy Harper

Roy Harper

Roy Harper DC

Yeşil Okçu’nun eski çırağının, ilk vuruşta bile Black Widow’u savaşta yenmesi pek mümkün değil. Roy Harper, zorlu bir geçmişe sahip mükemmel bir nişancı ve şiddetli dövüşçü. DC dünyasında kendine bir isim yapmayı ve bu dünyanın en iyi kahramanlarından biri olmayı başardı.

Roy Harper, yukarıda belirtilen tüm niteliklere rağmen Black Widow’u tek bir savaşta yenemez. Her iki dövüşçünün de kullanabilecekleri birçok hilesi var; Ancak Black Widow’un performansı bu hileleri kullanmada çok daha verimli. Ayrıca, iş göğüs göğüse olsa bile Black Widow kazanacak.

4. Karşı yenilgi: Renee Montoya

Renee Montoya

Renee Montoya DC

Gotham Şehri Polis Departmanı dedektifi Renee Montoya, akıl hocası Victor Sage’in ölümünden sonra yerini aldı ve yeni bir işe girdi. Gotham halkını koruyan başka bir partizandı. Dövüş sırasında hem özel silah setini hem de gelişmiş enerji silahını kullanır.

Montoya, dövüş sırasında hareketlerini kontrol etme konusunda büyük bir yeteneğe sahiptir. Elbette Black Widow bu konuda ondan daha iyi. Black Widow’u bir dövüşte yenecek ve onu yenecek kadar sert ve yeteneklidir. Bazen hiç beklemediğiniz kişiler kahramanları yenebilir.

3. Karşı Zafer: Huntress

Bu, Black Widow’un DC Evreninde karşılaştığı en eşsiz savaş olabilir. Huntress, Batman ailesinin suçla savaşan en saldırgan kahramanlarından biridir. Arı tatar yayı silahında özellikle yetenekli olan yetenekli bir dövüşçüdür. Huntress’in en büyük sorunu, içindeki öfke ve tereddüt unsurunun bazen onun en iyi yanını göstermesine engel olmasıdır.

Huntress duygularını kontrol altına alabilirse çizgi romanlardaki en iyi bire bir dövüşçülerden biri olacak. Black Widow, duygusal zayıflıklardan yararlanma konusunda uzmandır ve bu özelliği kolayca maksimuma çıkarabilir. Avcı’nın duyguları üzerinde çalışarak onu kolayca yenebilir.

2. Karşı Zafer: Tim Drake

Batman’in çıraklarından biri olan Tim Drake, kendisini açıkça layık bir halef olarak kabul ettirdi. Derrick, DC dünyasında yetenekli bir dövüşçü ve yetenekli bir dedektif olarak kabul edilir; Ama ne kadar iyi bir dövüşçü olsa da, Black Widow ondan daha iyidir ve yetenekleriyle Drake’in takımını yenebilir.

Yeteneğe ek olarak, Black Widow’un öldürme içgüdüsü, Drake’e karşı üstünlüğünde bir başka önemli faktördür. Daha basit bir deyişle, Black Widow gibi, Drake’in ekibi ne pahasına olursa olsun bir savaşı kazanmaya istekli değil. Drake’in mizacı göz önüne alındığında, Black Widow ile savaşmak yerine ondan dövüşmeyi bırakmasını istemesi bekleniyor. Ancak her durumda, bu iki karakter arasında bir kavga olursa, kazanan Black Widow olacaktır.

1. Karşı yenilgi: Batman

Batman’in Black Widow’u yenebilmesi şaşırtıcı değil. Şaşırtıcı olan şey, savaşlarının çok yakın olacağıdır. Batman, Black Widow’u alt edip onu yenmek için fazlasıyla yeteneğe sahip; Ancak Black Widow da yetenekleriyle bu dövüşü daha ilginç hale getirebilir.

Black Widow’un Batman’i hızlı ve kolay bir şekilde yenmesini engelleyebilecek bazı özel silahları var. Elbette sonunda bu savaşı Batman kazanacak. O çok daha iyi bir dövüşçü. Ancak bunun onun için kolay olmayacağını ve Black Widow özel yetenekleriyle bu kahramanı bir süre rahatsız edebileceğini unutmayın.

 

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram