Home » 2022 Honda Passport Trailsport İncelemesi

2022 Honda Passport Trailsport İncelemesi

by adminn1
0 comment
2022 Honda Passport

İşte Honda Pilot ile aynı platformu paylaşan bir araç (artı bir pikap ve bir minibüs de dahil olmak üzere birkaç diğer Honda), fazla koltuk sunmuyor , aynı gücü üretiyor ve aslında o değil çok daha küçük (aslında bazı yönlerden daha da büyük). Adının aslında Honda’nın Isuzu’yu SUV’larını inşa ettiği bir zamandan yeniden doğuş olduğunu ve biraz varoluşsal bir bilmeceniz olduğunu düşünün.

Honda Passport

2022 Honda Passport

Ve daha işimiz bitmedi! Bu özel Pasaport, temel Sport (45.500 $) ve Touring modelleri arasında bir köprü görevi gören Trailsport modelidir , ancak yüzeyde bana bunun bir model olabileceğini düşündüren bir stil yükseltmesi alır. sadece bir trim için.

Durumun böyle olmamasının nedenleri daha sonra anlaşılacak, ancak şimdilik bu stil yükseltmelerini bir dakikalığına ele alalım.

Görünüm
A sütunlarından itibaren, sac metal tamamen yenidir ve en belirgin değişiklik, bir güç çıkıntısının eklenmesidir (Honda, literatürde “belirgin” olarak adlandırır, ancak bence “ince” daha doğrudur), bir kare – Daha dik ızgara ve yeni ön çamurluklarla kapalı burun.

2022 Passport

Honda Passport

Gerçekten de, bir güç çıkıntısı olsa da, aslında gerçekten gözüme çarpan ızgara şekli ve birkaç karartılmış trim parçası (ızgaranın üstündeki çapraz çubuk, ön tampon yan girişleri) ve yeni tasarlanmış arka tamponda olduğu gibi. büyük çift egzoz uçları ve Sonic Grey Pearl rengi. Son zamanlarda birçok OEM’de gördüğümüz gri tonuna benziyor ve burada oldukça iyi çalışıyor.

Ayrıca ızgarada ve arka güvertede oldukça beğendiğim oldukça göz alıcı “Trailsport” arması var. Daha geniş ön ve arka paletlere uyum sağlamak için gerekli olan siyah çamurluk kapakları ve tavan rayları hoş son rötuşlardır.

Tüm bunlar, endüstride daha fazla “yaşam tarzı” araçları üretme eğilimini takip eden Trailsport’a işaret ediyor, örneğin Mazda CX-50 ve “OG” Subaru Crosstrek, bazı kardeşlerinden daha sağlam görünen ergo araçlar.

 

iç 2022 Honda Passport
İçeride, bu tema kapı panelleri, koltuklar ve direksiyon simidindeki turuncu kontrast renkli dikişlerle temsil ediliyor. Ön koltuk başlıklarında ve paspaslarda tekrarlanan ve bunların tümü, yalnızca Trailsport’ta bulunan kehribar rengi aydınlatma ile eşleşiyor.

2022 Honda Passport

Honda Passport

Bundan sonra, burada hepsi Pasaport, yani benim daha çok sevdiğim büyük, net grafiklere sahip bir dijital gösterge kümesi, pek sevmediğim bir düğme vites değiştirme sistemi  ve 8 inç dokunmatik bilgi-eğlence ekranı.

Mevcut bilgi-eğlence sistemleri söz konusu olduğunda, Honda, kullanılabilirlik söz konusu olduğunda orta pakette oturuyor. Grafikler ve düğmeler net ve yeterince büyük, ancak alışması biraz zaman alan garip özellikler var.

Örneğin, ekranın üst kısmında düğmelere benzeyen bir dizi var – ancak bunların tümü düğme değil. Bazıları diğer menülere bağlı kısayol tuşları olarak işlev görür, ancak diğerleri yalnızca mevcut ses kaynağınızın ne olduğunu vb. söylemek için oradadır. Yol bilgisayarında gezinmek de biraz zordur – çoğuna aksine bilgi-eğlence ekranı aracılığıyla erişilir. gösterge içi yol bilgisayarına kadar – ve sahip olduğum birçok Honda ve Acuras’ı kullandıktan sonra bile, bu beni hala rahatsız ediyor ve test sürem boyunca Apple CarPlay’e bağlı kalmamın büyük bir nedeni.

Aksi takdirde, iç mekan çok iyi sabitlenmiş ve kaliteli bir meseledir. Malzemeler birinci sınıf – bazı durumlarda bir Acura’ya daha uygun – ve sürücünün oturma pozisyonu, benim gibi daha uzun sürücüler için bile gerekli olan diz ve baş mesafesi ile rahat. Kontrollerin hepsi elinizin altında ve bazı malzemeler SUV tipi lüks görünüyorsa, kalın direksiyon simidi lüks bir spor sedandan bir şey gibi görünüyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram