2021 Toyota Tacoma TRD Pro İncelemesi

Mevcut Toyota Tacoma 2015’ten beri piyasada, ancak bu orta boy pikap 16 yıldır segmentin en çok satanı oldu. Şimdi, Toyota’nın güvenilirlik konusundaki itibarı ve şiddetli müşteri sadakati, bu satış eğiliminde muhtemelen büyük bir rol oynuyor. Ancak Tacoma’nın en güçlü satış noktalarından biri, çalışmaya hazır Tacoma SR’den her yere gidebileceğiniz Tacoma TRD Pro’ya kadar uzanan model çeşitliliğidir. Toplamda, 2021 Tacoma 33 farklı konfigürasyonda üretilebilir!

2021 Toyota Tacoma TRD Pro Dış

Toyota Tacoma’nın tasarımı dişlerde uzun sürebilir, ancak köşeli çizgileri ve geniş duruşuyla, piyasadaki en iyi görünen orta boy kamyon olmaya devam ediyor. Kaput kepçesi sayesinde hem TRD Sport hem de TRD Pro daha agresif bir görünüme sahip. Ancak TRD logosuna sahip alüminyum kaydırma plakası, ızgarada “TOYOTA” yazısı ve Goodyear All-Terrain lastiklerine sarılı siyah 16 inç TRD jantları ile TRD Pro, gerçekten bir arazi performans kamyonunun parçası gibi görünüyor.

2021 Toyota Tacoma
Toyota Tacoma

2021 Toyota Tacoma TRD Pro Güç Aktarma Organı

Kaputun altında, 2021 Toyota Tacoma TRD Pro, Toyota’nın daha iyi bir güç ve verimlilik dengesi için doğrudan ve port enjeksiyonunu birleştiren D-4S Enjeksiyonlu, Toyota’nın yaygın olarak kullanılan 3.5 litrelik V6’sına sahiptir. Güç çıkışı 278 beygir gücü ve 265 lb-ft tork olarak derecelendirilmiştir ve TRD Pro’nun standart kedi arka egzoz sistemi ile eşleştirildiğinde, bu V-6, bir V-8’in derin gürültüsüne sahiptir! TRD Pro’nun güç aktarma organının en iyi yanı, alıcıların altı ileri manuel veya altı ileri otomatik şanzıman arasında seçim yapabilmesidir, bu test cihazı ikincisiyle donatılmıştır.

Rate this post

Leave a Comment

seven + 16 =