2021 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ Z71 İnceleme

Ağır hizmet tipi kamyonetlerin şantiyede homurdanarak çalışmaktan iş veya eğlence için uzun mesafeli nakliyeye kadar çeşitli görevleri yerine getirmesi beklenir. Bu nedenle Chevrolet Silverado 2500HD gibi modern kamyonların her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak donanım seviyeleri ve paketler sunması şaşırtıcı değil.

Yeni ağır hizmet Silverado ile ilk yolculuğum, gazla çalışan Özel donanım seviyesindeydi. Ancak bu sefer LTZ donanım seviyesi, efsanevi Duramax dizel motor ve araziye hazır Z71 paketi ile donatılmış 2021 2500HD’yi test ettim. Bu kamyonun Ford F-250 Tremor ve GMC Sierra 2500HD AT4 gibi üç çeyrek tonluk arazi araçlarına karşı nasıl ayakta durduğunu merak ettim.

2021 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ Z71 Dış

Yeni Silverado HD serisi bir yılı aşkın bir süredir piyasada, ancak stil hala çok kutuplaştırıcı. Kutu gibi gövde, devasa ızgara ve üst üste yerleştirilmiş farlar, Silverado HD’ye Silverado’nun kardeşi GMC Sierra dahil olmak üzere diğer hiçbir kamyonla karıştırılmayacak heybetli bir görünüm kazandırıyor. Yeni Silverado HD’nin tasarımı yeterince dikkat çekici değilmiş gibi, bu kamyon, uygun bir şekilde Red Hot adlı göz alıcı parlak kırmızı bir tona boyanmıştı.

2021 Chevrolet Silverado
Chevrolet Silverado

Izgarada ve bagaj kapağında yazılan “CHEVROLET” adı Silverado HD’ye cesur bir stil öğesi eklerken, Z71 Sport Edition, siyah dış rozetler ve yan basamaklar, gövde rengi tamponlar ve çamurluk lastiklerle sarılmış siyah 18 inç jantlarla birlikte ızgara. Bu lastik ve jant paketi, bu kadar büyük bir kamyon için küçük görünüyor, ancak arazi kullanımı için mükemmel olan bol miktarda lastik yanağı sunuyor.

Bir kamyonet olan 2021 Chevrolet Silverado 2500HD, kargo yatağına birçok harika özellik sığdırıyor. Yeni başlayanlar için, tüm modeller ön ve arka köşelere yerleştirilmiş yan basamaklarla donatılmıştır, bu da kargoya ulaşmak için yatak korkuluklarının üzerinden tırmanmayı kolaylaştırır. Bu Crew Cab kısa yatak test cihazı aynı zamanda yedi pimli kablo demeti, püskürtmeli yatak takımı ve yatak görüş kamerası ekleyen 1.340 $ deveboynu/beşinci tekerlek hazırlık paketi ile donatılmıştır; kabindeki veya anahtarlıktaki bir düğmeye basarak bagaj kapağını kaldırabilir ve alçaltabilir. Bagaj kapağı savaşları çağında, bu yararlı özellik, sıradan kamyon sahipleri için açık ara en pratik olanıdır.

Rate this post

Leave a Comment

1 × 5 =