2021 Honda Accord Hibrit İnceleme

Honda Accord, 1976’da kıyılarımıza geldiğinden beri Amerikan yollarının demirbaşlarından biri oldu ve Honda’nın yeni bir başlangıç aşamasından bugünkü yerli güç merkezine dönüşmesine yardımcı oldu.

Şimdi onuncu neslinde, şirketin orta boy teklifi, tarihsel olarak sedan segmentinde en pratik olanlardan biri olmuştur. Ancak bu, Accord’un başarısının nedeninin sadece bir kısmı, çünkü her yinelemeyi sürmek eğlenceliydi. Bu nedenle, meraklılar, eleştirmenler ve ana akım alıcılar için sürekli olarak popüler bir seçim olması şaşırtıcı olmamalı.

2021 için Accord Hybrid, bu eğlenceli yakıt yiyicine daha fazla güç kazandıran daha sağlam bir hibrit sistemle birlikte bazı stil ve bilgi-eğlence düzenlemeleri aldı. Tam açıklama adına, 1990 Honda Accord’a sahip olduğumu söylemeliyim ve otomatik emniyet kemerleri hariç, onunla ilgili her şeyi sevdim. Bu yüzden en son Accord’u sevmeye yatkındım ve yaptım.

2021 Honda Accord Hybrid Touring İç Mekan

Accord Hybrid’in kabini tipik Honda’dır, yani iyi düşünülmüş, malzemeler yüksek kalitede ve çeşitli kontroller tam da olmasını beklediğiniz yerde. Test cihazım en üst düzey Touring donanımıydı, bu nedenle deri döşemeli koltuklar, baş üstü ekran, navigasyon, çoklu görüş kamerası ve on hoparlörlü ses sistemi gibi üst düzey kit dahil olmak üzere temelde mevcut her seçenekle yüklü olarak geldi.

2021 Honda Accord
Honda Accord

Bir buçuk metreden daha uzun olmama rağmen, bolca baş ve bacak boşluğum vardı ve sürücü koltuğu bana göre ayarlanmış olsa bile arka koltuğa rahatça sığabiliyorum. Accord ile geçirdiğim hafta boyunca, onu günlük şoförüm olarak kullandım, birkaç arkadaşımı havaalanına götürdüm ve ayrıca uzun bir yolculuğa çıkardım. Eyaletler arası yolda birkaç saat geçmesine rağmen, ısıtmalı ve soğutmalı koltuk destekleyici ve rahat olmaya devam etti ve görünürlük de oldukça iyiydi. Sürücü yardımları ve kör nokta izleme çağında Honda, iyi görüş hatlarının yerini hiçbir şeyin alamayacağını açıkça hatırladı.

Honda’nın yerel bilgi-eğlence sistemi kullanımı çok kolaydır ve ekran net ve hızlı yanıt verir. 2021 için kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto artık standarttır, bu da akıllı telefon kullanıcılarının sistemle hiçbir öğrenme eğrisi yaşamamasını sağlar.

Rate this post

Leave a Comment

1 × four =