2021 Nissan SR İncelemesini Başlattı

Otomotiv yazarları çok komik. Çoğu performans takıntılıdır ve Gordon Ramsay’in yazdırılamayan düşürmeler bırakması gibi en son yüksek dolarlık donanımla ilgili özellikleri düşürecektir. Hepimizin içinde bir parça yüksek oktanlı holigan vardır, bu yüzden neyin iyi, neyin kötü, neyin kötü ve tamamen tuhaf olduğuyla ilgili ateşli tartışmalar endüstri kültürünün bir parçasıdır.

Ancak arada bir, sahadaki arkadaşlarımın neredeyse evrensel övgüsüne ilham veren karanlık bir at şampiyonu ortaya çıkıyor. Ve 2018’de o araç Nissan Kicks’ti.

Sohbet odalarında ve toplandığımız yerlerde, beygir gücüne aç sıcak ayakkabılardan oluşan küçük kohortum, Nissan’ın küçük kompakt crossover’ının ne kadar harika olduğu konusunda susamadı. O zamanlar direksiyona geçme fırsatı bulamadığım için aşk şenliğine katkıda bulunamıyordum. Bu yüzden sonunda 2021 Nissan Kicks SR’yi kontrol edeceğim ve tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu göreceğim için heyecanlıydım. Spoiler uyarısı: Onu sevdim.

2021 Nissan SR İç Mekanını Başlattı

Test cihazımda iki tonlu tedavi kabinde devam etti. Koltuklar gri ve siyah, parlak turuncu dikişli ve deri olmasa da Nissan, suni deri tarzı kumaşıyla güzel bir iş çıkarmış. Bunun ne kadar küçük bir araç olduğuna göre, içinde ne kadar geniş olduğuna oldukça şaşırdım. Cidden, sürücü koltuğu 6’3″ çerçeveme göre ayarlanmış olsa bile, arkada bolca yerim vardı.

Düz tabanlı direksiyon simidi hoş bir dokunuştu, aslında kaputun altında olanlara kıyasla biraz ilham verici görünse de. Genel olarak, Kicks’in içinde devrim niteliğinde hiçbir şey olmuyor, ancak piyano siyahı konsol ve ön paneldeki zıt dikişler harika görünüyordu ve her kontrol temelde olmasını beklediğiniz yerdeydi.

2021 Nissan SR
Nissan SR

Kişisel evcil hayvanlarımdan biri, bazı modern bilgi-eğlence ekranlarının gösterge panelinin üst kısmına nasıl yapıştığı, çünkü bence bu onları sonradan sonradan düşünülmüş gibi gösteriyor. Bu yüzden 8.0 inçlik dokunmatik ekranın ön panele ne kadar iyi entegre edildiğini takdir ettim. Sürüş sırasında görmek kolaydır, parlama yapmaz ve Bluetooth ve SiriusXM radyo ile birlikte Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerine sahiptir. Her iki tarafta gezinmeyi kolaylaştıran fiziksel düğmeler var ve en önemlisi öğrenme eğrisi yoktu. Okuyabiliyorsanız, herhangi bir ayar bulmakta sorun yaşamazsınız.

Kargo açısından, arka koltukların arkasında 25,3 fit küp boşluk var ve bu sayı, koltuklar katlandığında 53,1 fit küp’e çıkıyor. Bu sayılar sınıfının en iyisi olmasa da, iki pikapımı, DJ mikserimi ve iki kasa kaydı Kicks’in arkasına drama olmadan yükleyebildim.

Rate this post

Leave a Comment

two × 2 =