2022 Toyota Tundra: İlk Bakış

GM, Ford ve Ram’ın hepsinin 2022 model yılına girecek tam boyutlu kamyonetleri için birçok planı var, ancak Toyota, tamamen yeni 2022 Toyota Tundra’nın piyasaya sürülmesiyle gök gürültüsünün bir kısmını çalmaya çalışıyor. Toyota, 2007 model yılından bu yana Tundra’yı yeniden tasarlamadı ve yeni Tundra’nın yavaş yavaş alay edilmesinden de anlaşılacağı gibi, tüm ayrıntıları serbest bırakmak için acele yok gibi görünüyor. Bu notta, Toyota’nın şu ana kadar yayınladığı bilgiler burada.

Yanlışlıkla sızdırılan bir görüntünün ardından Toyota, 2022 Toyota Tundra dış tasarımını gösteren tek bir görüntüyü resmi olarak yayınladı. Cesur yeni kamyon, devasa ön panjur, geniş kaput ve kaslı çamurluk kemerleri ile başlayan yüzünüzde bir stil sunuyor. Açıklanan model arazi TRD Pro moduydu ve bu kamyon, Falken Wildpeak A/T lastiklerine sarılı siyah alaşım jantlar ve siyah yan basamaklarla her türlü araziye hazır görünüyor.

2022 Toyota Tundra
Toyota Tundra

Bu resimde, yeni Tundra ayrıca F-150 Raptor’a benzer şekilde ızgara ve tampondaki LED arazi ışık çubuklarının yanı sıra ızgaradaki ve çamurluk işaret fişeklerindeki LED boşluk ışıklarını da ortaya koyuyor. Mevcut Tundra gibi, 2022 modelinin de Double Cab ve Crew Max gövde konfigürasyonlarında üç yatak seçeneği ile sunulmasını bekliyoruz. Toyota’nın Tundra’nın normal bir kabin versiyonunu geri getirmesi pek olası değil.

Rate this post

Leave a Comment

5 + ten =