Home » Geely Auto’dan Yenilikler – ilk temassız araç teslimatları

Geely Auto’dan Yenilikler – ilk temassız araç teslimatları

by adminn1
0 comment
Geely Auto'dan Yenilikler

Bir ay önce Geely Auto, çevrimiçi satışlar için kendi patentli sistemini piyasaya sürdü. Müşterilere çevrimiçi siparişler için eksiksiz bir tek elden çözüm sunar. Müşteriler için seçenekler şunları içerir:

  • Araç özelliklerinin modifikasyonu
  • Çevrimiçi finansman planları
  • Çevrimiçi sigorta
  • Temassız eve teslim seçeneği

Geely Simgesi - araba anahtarının drone ile teslim edilmesini sağlar

Geely Auto, sistemdeki son yeni ve yenilikçi seçenek olan temassız teslimatta bazı önemli iyileştirmeler yapıyor. Bu, yeni aracın bayilerden toplanmak yerine doğrudan sahibinin evine veya işyerine teslim edileceği anlamına gelmelidir. Ancak teslimatın en ilginç kısmı anahtar teslimatı olacak. Sistem şimdi, yeni otomobilin anahtarını doğrudan kapılarına veya balkonlarına teslim ederek müşteriye iletmek için belirli konumlarda dronları kullanacak. Bu şekilde Geely, otomotiv tarihinde ilk kez gerçekten temassız bir teslimat süreci gerçekleştirmeyi umuyor.

Platformun Şubat 2020’de resmi olarak başlamasından sonra, 10.000’den fazla tüketici, üreticinin çevrimiçi alışveriş merkezinde araç sipariş etti ve şimdiden ödeme yaptı. 110.000’den fazla kullanıcı, kısa vadede bir Geely aracı satın almak için ilgilerini kaydetti. Onaylanan tüm siparişler halihazırda yerel bayilere gönderilmiştir ve eve teslim sürecinin başlamasını beklemektedir.

Geely Simgesi - karanlıkta ışıklar

Geely Auto, her bir müşterinin güvenli ve sağlıklı bir satın alma deneyimi yaşamasını sağlamak için, araçlarının her birinin teslimattan önce iyonizasyon kullanılarak iyice dezenfekte edildiğini belirtiyor. Daha sağlıklı araçlar, antimikrobiyal doğal malzeme ve hava temizleme teknolojilerinin uygulamalarıyla daha temiz, daha sağlıklı otomobillerin geliştirilmesi için şimdiden yaklaşık 47 milyon Euro’luk bir fon ayırmış olan Çinli otomobil üreticisi için bir sonraki büyük proje olacak. Bu projenin bir parçası olan seri üretimdeki ilk araç, anti bakteriyel hava filtreleme sistemine sahip Geely ICON’dur. Bu yıl Şubat ayında piyasaya sürüldü.

Otomotiv şirketi, pazar gereksinimlerini ve müşteri taleplerini karşılamak için değişikliklere hazır olduğunu ve Geely’nin Çin pazarındaki başarısını sağlayan şeyin bu olduğunu belirtiyor.

4.5/5 - (4 votes)

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram