Home » 2022 JEEP Gladiator WILLYS İNCELEMESİ

2022 JEEP Gladiator WILLYS İNCELEMESİ

by adminn1
0 comment
2022 JEEP Gladiator

Jeep Wrangler’ın dört kapılı Unlimited modelinin piyasaya sürüldüğü 2007’den önce, aslında yalnızca bir Wrangler vardı. Zamanın testinden geçen, eski güzel iki kapılı Wrangler. Evet, Sport, Sahara ve Rubicon gibi donanım seviyeleri vardı, ancak menzil basitti.

O zamandan beri, her biri bir öncekinden daha özel olan modellerin ve varyantların gelişiyle işler patladı. Ardından, 2019 sonbaharında Jeep, Wrangler’ın pikap versiyonu olan Gladiator’ı tanıttı. Ayrıca çok sayıda imza kullanır, bu nedenle içinde kaybolmak kolaydır.

JEEP Gladiator

2022 JEEP Gladiator

Burada somunların ciddi bir şekilde çoğaldığına tanık oluyoruz, bunun iyi bir nedeni var: Jeep’in Wrangler serisi karlı. Toplamda, Wrangler ve Gladyatör dalı arasında, 2023 menüsünde 22 varyant var. Ne yazık ki hiçbiri “ucuz” diyeceğiniz türden değil. Bu modellerin hepsi yetenek açısından çok şey sunabilir, ancak aynı zamanda kilolarca et açısından da çok şey isterler.

Kısa bir süre önce Willy’nin konfigürasyonunda bir 2022 Jeep Gladyatörünün direksiyonuna geçtik. Modelin 2023 için aynı kaldığını unutmayın.

Konumlandırma ve fiyatlandırma

2022 JEEP

JEEP

Gladyatör dizisi 2023’te altı kişi. Willys, Sport S modelinin önünde ve Overland varyantının arkasında en alttan ikinci sırada yer alıyor. Diğerleri Rubicon, Mojave ve Yüksek İrtifadır. En üst düzey sürüm, nakliye ve taşıma dahil 71.480 $ olarak fiyatlandırılır. Böyle bir oyuncak için pahalı olmaya başladı.

Willys test cihazımıza gelince, dizideki daha düşük konumu, o kadar pahalı olmadığı anlamına geliyor, ancak tüm ücretlerle fatura 59.000 $ ‘a geliyor.

Willy’ler

2022 JEEP Gladiator

JEEP Gladiator

Ve Willys varyantı ne sunuyor? Standart motor, 285 hp ve 260 lb-ft tork sağlayan 3.6L V6’dır. Bazıları, 8 ileri otomatik şanzıman seçeneğiyle birlikte 6 ileri manuel şanzımanın standart olduğunu öğrenince şaşırabilir. Aksi takdirde, bu versiyon 17 inç alüminyum jantlar (siyah kaplama), siyah kaplamalı bir spor ızgara, önde ve arkada ağır hizmet amortisörleri ve 32 inç BF Goodrich arazi lastikleriyle kuşaklı 17 inç jantlarla sunulur.

Bu, ürünün maceracı tarafını satar, ancak daha az keyifli bir sürüşe dönüşür. Arazi sürüşü ile yolda mükemmel konfor arasında mükemmel bir uzlaşma sunan lastik henüz mevcut değil, bu yüzden onunla yaşamak zorundasınız.

2023 için, Willys versiyonu artık standart olarak anahtarsız erişim, sürücü gösterge panelinde 7 inç bilgi ekranı, uzaktan çalıştırma ve entegre garaj kapısı açıcı ile geliyor.

Alıcıların ilgisini çeken Jeep Wave sahip sadakat programı, ilk kez 2023 Jeep Gladiator’a kadar uzanıyor. Tüketicilere özel avantajlar sunar. Örneğin, üç yıllık üyelik programı, altı adede kadar yağ değişimi ve lastik rotasyonu, sorun giderme telefon yardımı, arıza yardımı ve seyahat ederken başka bir araç için ilk günkü kiralama ücretini içerir.

Tabii ki, Gladyatör radarınızdaysa, muhtemelen hangi versiyonla ilgilendiğinizi zaten biliyorsunuzdur. Hangisini seçeceğinizden emin değilseniz, farklı lastiklerle farklı versiyonları deneyin. Biri size diğerlerinden daha iyi uyacaktır.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram