Home » Yedinci Skoda Öğrenci Konsept otomobili

Yedinci Skoda Öğrenci Konsept otomobili

by adminn1
0 comment
Skoda Öğrenci Konsept

Skoda’nın yedinci öğrenci konsept otomobili neredeyse hazır. Son birkaç aydır Skoda’nın meslek okulundaki bir grup katılımcı, modern araçlarının tasarımını yaratmak için çok çalışıyor. Yeni modelin tamamen yeni Skoda Scala’nın örümcek versiyonu olması planlanıyor. Proje, genç yeteneklere şirketin Mlada Boleslav’daki merkezinde teknik geliştirme, tasarım ve üretim alanlarından mühendisler ve deneyimli çalışanlarla işbirliği içinde çalışma fırsatı verecek.

Yedinci Skoda Öğrenci Konsept Otomobili - tasarım süreci

Çıraklar, 2018’in sonunda sunulan en yeni Scala modelinin kompakt versiyonunu kullanmak zorunda kalacaklar. Bu tercihin nedeni, bu modelin Skoda yelpazesindeki önemli rolü. Genç tasarımcılar, otomobilin hatlarını vurgulamak ve konsept aracın genel aerodinamiğini geliştiren yeni örümcek versiyonuna daha belirgin bir vizyon kazandırmak için düşüncelerini dile getirdiler.

Yedinci Skoda Öğrenci Konsept Otomobili - iç mekan

Gençlerin çalışmalarının ilk kez Haziran 2020’de yapılması planlanıyor. Mesleki öğrenciler Skoda’nın genel merkezine yapacakları ziyarette Baş Tasarımcı Oliver Stefani ve diğer birçok uzmanla işbirliği yapma şansına sahip olacaklar. Skoda Design ekibinin tüm personeli, ilk son derece başarılı ve etkileyici eskizlerin ve taslakların oluşturulmasına yardımcı oldu. Yıllık Skoda Öğrenci Arabası projesi, Mlada Boleslav’daki meslek okulundaki eğitimin yüksek kalitesini göstermeyi amaçlıyor. Bu program, 2014’ten beri her yıl olduğu gibi son 90 yıldır geleneklere sahip, öğrenciler kendileri bir konsept aracı planlayabiliyor, tasarlayabiliyor ve üretebiliyor. Bu arabaların her biri, Skoda tarafından kurulan yaratıcı yeteneklerin bir göstergesidir.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram