Home » Dördüncü Nesil Acura MDX Prototipi

Dördüncü Nesil Acura MDX Prototipi

by adminn1
0 comment
Acura MDX

Acura’nın en çok satan aracı, şimdiye kadarki en iddialı yeniden tasarımına kavuştu ve sonunda halkın görmesi için çıktı. Acura’ya göre, yeni dördüncü nesil Acura MDX Prototipi ile sunmaya çalıştıkları şey, duygusal, üstün, teknolojik olarak sofistike ve hepsinden önemlisi performans odaklı bir şey. 2021 yazında bir MDX Type S ile gelecek yılın başlarında gelecek. Bakalım Amerika’nın tüm zamanların en çok satan üç sıralı lüks SUV’una ne yapmışlar.

Dördüncü Nesil Acura MDX

Acura MDX

Dış

Dış tasarıma baktığımızda, geniş üç boyutlu Diamond Pentagon ızgara, dört elemanlı JewelEye® LED farlar, aşağıda Acura ARX-05 yarış arabasından ilham alan Chicane™ LED gündüz sürüş farları ve sis dikkatimizi çekiyor. Yeni MDX’in daha geniş izini vurgulayan yan havalandırmaların altındaki hafif muhafazalar.

Köşelere itilen 21 inçlik tekerlekler sayesinde, dingil mesafesi şimdi yaklaşık 3 inç daha uzun, bu da daha keyifli sürüşler, daha fazla oturma alanı ve daha büyük ve daha esnek bir kargo ambarı sağlıyor.

Acura MDX Dördüncü dış

İç mekan

Acura’nın yüksek kaliteli malzeme ve detayların kullanıldığı kabin tasarımından bu SUV’a daha fazla lüks katmayı amaçladığını kesinlikle söyleyebiliriz. Açık gözenekli ahşap, parlak alüminyum, yumuşak Milano deri, Fransız dikişli detaylar, geniş panoramik ay tavanı ve tüm kabini aydınlatan Acura’nın Iconic Drive™ LED’i, daha güçlü bir sofistike hissi yaratan unsurlar arasında. Yeni spor koltuklar ayrıca sürüşe ekstra konfor katmak için yüksek kontrastlı dikiş ve fitillere, 16 yönlü güç ayarına ve entegre masaj işlevselliğine sahiptir.

Acura MDX iç

teknoloji

Yeni MDX Prototipinde de teknolojide büyük bir gelişme göze çarpıyor. Daha önce fiziksel göstergelerin yerini alan özelleştirilebilir 12,3 inç dijital gösterge paneli ile Acura’nın tamamen dijital Precision Cockpit™’inin ilk çıkışını sunuyor. Bilgi-eğlence sistemini kontrol eden full HD orta ekran 12,3 inç’e genişletildi ve daha iyi performans sağlamak için yeni bir CPU kullanıldı.

ELS premium ses sistemi yine mevcut, eskisinden daha da iyi ses kalitesi sunmak için mükemmelleştirildi veya Acura’nın tanımladığı gibi – bir Acura aracında şimdiye kadar sunulan en gelişmiş ve güçlü ses sistemidir. Bu, mükemmel bir ses dengesi oluşturmak için 6’sı tavanda olmak üzere 25 hoparlör ve 2’si ön konsolda yer alan 6 woofer ile 1000 watt’tan fazla güç ile sağlanır.

En yeni ve geliştirilmiş güvenlik ve sürücü asistanı teknolojileri, sürücünün ve yolcuların korunmasını daha iyi sağlar.

Verim

Şimdi yeni Acura MDX Prototipinin çoğunlukla neyle ilgili olduğuna bir göz atalım – performans. Standart güç aktarma organı, Acura’nın 10 vitesli otomatik şanzımana bağlı 3.5 litrelik V6’sı olacak ve yaklaşık 290 beygir gücü ürettiği söyleniyor. Bununla birlikte, MDX Type S, 355 hp ürettiği tahmin edilen, Type S’e özel 3.0 litrelik bir turboşarjlı V6 ile güçlendirilecek ve bu da onu bir Acura SUV’de şimdiye kadar sunulan en güçlü motor haline getiriyor.

Performans, tamamen yeni bir hafif kamyon platformu, desteklemeyi ve korumayı amaçlayan ultra sert yeni gövde, ayrıca MDX’in ilk çift salıncaklı ön süspansiyonu ve Acura’nın mevcut dördüncü nesil Süper Yol tutuşlu Dört Tekerlekten Çekiş sistemi ile daha da geliştirildi. geliştirilmiş yol tutuşu ve daha konforlu sürüşler. Ve hepsi Intelligent Dynamics System aracılığıyla kişinin tercihine göre ayarlanabilir ve özelleştirilebilir. Sürücüler önceden ayarlanmış modlardan birini seçebilir veya kendi kişisel modlarından birini kişiselleştirebilir.

Dördüncü nesil MDX tamamen Kuzey Amerika’da tasarlanacak, geliştirilecek ve üretilecek – şirketin East Liberty, Ohio’daki otomobil fabrikasında, Anna, Ohio’daki motor fabrikasında ve Tallapoosa, Georgia’daki şanzıman fabrikasında.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram