Home » Toyota 86 GT Black Limited otomobil pazarına giriyor

Toyota 86 GT Black Limited otomobil pazarına giriyor

by adminn1
0 comment
Toyota 86 GT Black Limited

 

Yeni Toyota 86 GT - Black Limited

Japon otomotiv otomobil üreticisi Toyota, şirketin en ikonik spor modellerinden biri olan Toyota 86’nın çok özel bir sınırlı sürümünü piyasaya sürdü. Adı sadece Toyota 86 GT Black Limited olan zarif sprinter, selefinin geleneğini takip ederek, arkasındaki en iyi deneyimi sunmaktan başka bir şey yapmıyor. tekerlek.

Şık aerodinamik şekilleri, devasa arka kanadı, belirgin ön ve arka tamponları ve etkileyici, yoğun siyah dış boya ile tamamlanıyor.

Toyota tasarımcıları, bu özel renk aracılığıyla, güzelliğini vurgulamak yerine otomobilin zarafetini ve benzeri görülmemiş performansını vurgulamayı amaçlıyor. Ne de olsa bu bir spor otomobil ve en önemli özellikleri yoldaki yeteneklerine atıfta bulunan özellikler.

Toyota 86 GT Black Edition'ın arka kısmı

Toyota 86 GT Balck Limited, mütevazi siyah ana hatlara ek olarak, özel yapım bronz 17 inç jantlar, özel olarak geliştirilmiş Sachs amortisörler ve çarpıcı kırmızı Brembo fren kaliperleri ile birlikte geliyor.

Dıştan gelen sade tasarım çizgisi, geniş coupe iki’ye doğru yol aldı. En çok koyu temalı lüks döşemede, spor koltuklarda ve direksiyon simidinde görünür.

Lüks bir detay, iç mekanda birkaç yerde bulunan işlemeli “Black Limited” yazısıdır. Sınırlı sayıda üretilen Toyota sadece 86 adet üretilecek. Özelliği, bu 86 otomobilden 43’ünün manuel şanzımanla, geri kalanının ise otomatik şanzımanla gelmesi.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram