Home » Hyundai’nin Elantra 7. nesli neredeyse burada

Hyundai’nin Elantra 7. nesli neredeyse burada

by adminn1
0 comment
Elantra

 

Yaklaşan Hyundai Elantra'nın profili

Hyundai’nin en zarif ve zarif modellerinden biri olan Elantra, daha sportif bir dört kişilik olarak resmi olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Yeni aracın genel galasının 17 Mart 2020’de yapılması planlanıyor. Elantra muhtemelen Kia Forte’nin J6 platformuna adım atacak, bu da önemli ölçüde genişletilmiş uzunluk, genişlik ve yükseklikten faydalanacağı anlamına geliyor. Bu, daha belirgin dış özellikler için bir ön koşuldur.

Şirket yetkilileri, Elantra’nın erkeksi görünümünün, uygulanan Parametrik Dinamik tasarım felsefesinin doğrudan bir sonucu olacağını belirtti. İç mekan da Sürükleyici Koza konseptine dayanan fütürist bir sunum benimseyecek.

Yaklaşan Hyundai Elantra'nın taslağı

İkincisi, en çok coupe’nin ön kısmının düzeninde, daha kesin olarak, uygulanan ekranlarda fiziksel düğmelerin eksikliğinde görülür. Bunlar (ekranlar) aracılığıyla sürücü, Elantra’nın sisteminde çalışan süreçleri gözlemleyebilir.

Yaklaşan Hyundai Elantra’nın etkileyici bir özelliği, ön farların belirgin şekilde sert şeklidir. Elantra’nın elden geçirilmiş diğer önemli unsurları, devasa ön ızgara, ön ve arka tamponlar ve arka lambalardır.

Daha fazla teknik detay henüz açıklanmadı.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram