Home » 2021 Honda Insight – Hybrid paketine

2021 Honda Insight – Hybrid paketine

by adminn1
0 comment
2021 Honda Insight

2021 Honda Insight’ın donanımının öne çıkan özelliği, Hybrid paketindeki yeni asistanlar olacak – Cross-Traffic Monitor ile Kör Nokta bilgisi. Bu ekstra, EX ve Touring donanımlarında standart özellikler olarak dahil edilecek, geri kalan her şey için işlevsellik bir seçenek olarak sunulacak. Müşteriler için bir sürpriz daha – Honda Sensing sistemi artık tüm donanımlar için standart donanıma dahil edilecek. Yeni 2021 Honda Insight, inanılmaz bir yakıt ekonomisiyle de geliyor. Şehir puanı 4,3l/100km olarak hesaplanmıştır.

2021 Honda Insight - sol profil, grafit grisi

Modelin ilk teslimatlarının önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Güzel sedan, dış paletine bir renk daha ekliyor – Radiant Red Metallic. Otomobilin dış kısmında, LX, EX ve Touring kaplamaları için standart donanımda çok elemanlı LED farlar bulunur. Otomobilin içi, sınıfının en iyisi ferahlık sunacak. Lüks kabin iyileştirmeleri, tüm yolcular için konforlu bir sürüş sağlar. Honda Sensing sistemi, modelin tüm donanım seviyelerinde güvenli bir sürüş deneyimi sağlıyor. 2021 Insight EX için yeni olan Arka Çapraz Trafik Monitörü ve Kör Nokta Bilgisi, Apple CarPlay, Android Auto ve 80 inç Ekran Sesi ise donanımın bir parçası olmaya devam ediyor. Touring seviyesi, deri koltuk döşemesi, 8 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu, Honda Stellite-Linked Navigasyon Sistemi, çift bölgeli klima ve yolda olağanüstü bir his sağlayan daha fazla ekstra sunuyor.

Kompakt sedan ayrıca rafine sürüş deneyimi ve daha iyi yakıt tüketimi sunar. EPA hesaplamalarına göre, şehir yakıt ekonomisi 4,3 l/100km’ye kadar olmalıdır. Kuzey Amerika pazarı için, yeni araç yalnızca Honda’nın Greensburg, Indiana otomobil fabrikasında yerel ve küresel kaynaklı parçalar kullanılarak üretiliyor. Hibrit güç aktarma sistemi, 1,5 litrelik Atkinson çevrimi, çift motorlu sistem ve pil paketi içeren akıllı güç ünitesini (IPU) birleştiriyor. Yenilikçi güç ünitesi Ohio, ABD’de üretilmektedir.

2021 Honda Insight - kırmızı, ön yarı profil, park edilmiş

Honda Sensing teknolojisini 2021 Insight’ta standart donanım olarak uygulayan üretici, sürücü ve yolcular için daha fazla güvenlik hedefliyor. Şirket, 2020 yılı için Insurance Institute for Highway Safety’den En İyi Güvenlik Seçimi+ derecesini almayı umuyor. Ayrıca, 2021 Insight, Amerikan Enerji Verimli Ekonomi Konseyi’nden (ACEEE) zaten en yüksek puanı aldı ve birçok fişi geride bıraktı. -in ve pil elektrikli otomobiller.

Amerikalı müşteriler birkaç gün içinde yeni 2021 Honda Insight’ı test etme ve çok yakında faydalarına ikna olma şansına sahip olacaklar.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram