Home » 2021 GMC Sierra 1500 Yükseklik İncelemesi | Araba İncelemeleri

2021 GMC Sierra 1500 Yükseklik İncelemesi | Araba İncelemeleri

by adminn1
0 comment
GMC Sierra 1500

Burada gördüğünüz GMC Sierra 1500 Yüksekliği biraz komik bir isimlendirme sergiliyor. Demek istediğim, sonuçta: “Elevation” gibi bir adla, – benim yaptığım gibi – Sierra 1500 serisinin gagalama sıralamasında oldukça yüksek olduğunu düşünebilirsiniz.

Öyle değil. Bu kamyon, 2.7L turbo motor için 55.748 $’dan ve burada görülen 5.3L V8 için 57.523 $’dan başlıyor, aslında merdivenin alt yarısında, hem Sierra hem de SLE trimlerinin üstünde, ancak SLT’nin altında, off- yol spesifikasyonu AT4 ve lüks Denali modeli. Bu son ikisi, kendi paylarına, GMC Kanada web sayfasında kendi bölümlerine sahipler. Pekala kusura bakmayın.

2021 GMC Sierra Yüksekliği, ön

2021 GMC Sierra Yüksekliği, ön

Ancak anahtarları aldıktan sonra, tüm bunlar benim için bir sürpriz oldu. Orta kademe Yükseklik formunda bile, bu özel Sierra, kaslı kaputunun altında ve karartılmış kasasının arkasında topladığı 355 hp ve 383 lb-ft tork konusunda size ipucu vermek için sadece biraz atletizme sahip çok havalı, oldukça lüks görünümlü bir kamyon. -çıkış ızgarası.

Bu arada, bu ızgara Elevation’a özgüdür ve her iki tarafta DRL’lerle birlikte LED çeşidi olan havalı görünümlü c-kelepçe biçimli farlarla çevrili olarak gelir. “Biraz sınıflandırın” listesinde yine başka bir kutu işaretlendi. Standart olarak gelen ve siyah yan ayna kapakları, pencere çerçeveleri ve arka tampon Köşe Basamak yatak erişim oyukları ile eşleşen siyah 20 inç jantlar ile aynı.

Bu kesikler çelik burunlu bir iş botuna sığacak kadar büyük ama ne yazık ki yatağın etrafındaki başka hiçbir şeyle eşleşmiyor. Bu, kamyonun yan tarafından yatağın önüne doğru donanıma erişmenin biraz zor olabileceği anlamına gelir.

Tabii ki, yatak erişimi söz konusu olduğunda tartışılması gereken bir başka önemli özellik daha var, ama oraya bir dakika içinde geleceğiz.

Şimdilik, içine bakmaya değer çünkü burada pek çok güzel parça varken ve aynı zamanda Elevation’ın ilk izlenimlerinden bazılarının parlaklığının azaldığını ve orta seviye karakterin kendini gösterdiğini görmeye başladığımız yer.

2021 GMC Sierra Yüksekliği, iç mekan

2021 GMC Sierra Yüksekliği, iç mekan

Dışarıda olduğu gibi, “siyah” içerideki temadır. Panellerin ve yüzeylerin çoğu siyah veya koyu kömür veya gri gibi ona yakın bir renkte kaplanmıştır. Bunu bir kural olarak umursamıyorum – ve orta konsolun çevresinde ve direksiyon simidinde bazı fırçalanmış alüminyuma benzeyen vurgular var – ancak yapıyı oluşturan büyük çizilebilir plastik yığınını affetmeye daha az istekliyim. orta kol dayama yerinin hemen önündeki alanın yanı sıra orta yığın. Söylenmesi gereken, konsola monte vites kolu tarafından mümkün kılınan, önde üçüncü bir koltuğu ortaya çıkarmak için yukarı doğru çevriliyor.

Kamyonum da kumaş koltuklarla donatılmıştı ve kullanılan kumaş benim zevkime göre kiralık araba özelliklerine biraz fazla yakın. Ancak koltukların kendileri oldukça rahat ve destekleyici ve kumaş koltukların dış koşullardan nasıl daha az etkilendiğini hepimiz biliyoruz. Yazın hiç bu kadar sıcak, kışın hiç bu kadar soğuk olmamıştı. Ancak yine de üşürseniz, Elevation kamyonu ısıtmalı ön koltuklarla birlikte gelir ve sadece koltuk arkalığını veya hem koltuk arkalığını hem de alt minderi ısıtmayı seçebilirsiniz.

İç aydınlatmayı beğendim. Gösterge kümesi çok heyecan verici görünmüyor, ancak kullanılan yazı tipleri güzel ve büyük, bu nedenle çevre görüşünüz aracılığıyla buradaki bilgileri kolayca özümseyebilirsiniz. Bu arada 8 inçlik bilgi-eğlence ekranı güzel bir boyuta sahip (hem Ford hem de Ram, alıcıları için daha büyük ekran seçenekleri sunsa da) ve gösterge kümesi gibi, parlak grafikler olmasa da keskin grafikler elde ediyor. Hem Apple CarPlay hem de Android Auto desteklenir ve CarPlay kablosuz olarak çalışır.

2021 GMC Sierra Yüksekliği, ikinci sıra

2021 GMC Sierra Yüksekliği, ikinci sıra

Bu Mürettebat Kabini modelinin arka koltuğu ekip için yeterince geniştir ve zemin tamamen düz olmasa da iletim tüneline izinsiz giriş çok kötü değildir ve zeminden bir inçten daha az yüksekliktedir. Bu nedenle, koltukları yukarı kaldırıp soğutucuları ve alet kutularını arkaya yerleştirmeyi tercih ederseniz, bunu yaparken sorun yaşamamalısınız. Veya herhangi bir koltuğu kaybetmek zorunda kalmadan daha fazla saklama alanı arıyorsanız, koltuk arkalıklarındaki akıllı bölmeler işinizi oldukça iyi yapacaktır.

Ayrıca, MultiPro bagaj kapağı, Sierra’ya yükleme söz konusu olduğunda hayal kırıklığını azaltmaya yardımcı olur. Temel olarak, bu bagaj kapağı, yalnızca aşağı düşen bir panel olmak yerine, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi farklı görevi yerine getirecek şekilde ayarlanabilir. 5,8 fitlik yatak (8,2 fitlik bir yatak da mevcuttur), bir bagaj kapısı basamağı veya geleneksel bir bagaj kapısı için bir yatak genişletici olarak işlev görecek şekilde yapılabilir veya bir dizi başka kullanıma konulabilir. Her şeyin çalışması için hangi düğmelere ve serbest bırakmalara basılması gerektiğine alışmak biraz zaman alır, ancak bir kez yapıldığında, bu harika bir özelliktir ve Yükseklik’te standart olarak gelir.

Ancak bir sorun var ve o da çekme. Görüyorsunuz, bazı aksaklıklar MultiPro’nun çalışmasının önüne geçecek, bu yüzden Sierra’nızı yapılandırma zamanı geldiğinde bunu aklınızda tutmak isteyeceksiniz. Bu arada, test cihazımın konfigürasyonunda, 10.900 lb’ye kadar çekebilir ve 2.433 lb’yi çekebilirdim. Tabii ki, arkadan çekişi tercih etmek bu kapasiteleri, daha çok treyler açısından artıracaktır.

2021 GMC Sierra Elevation, kapı kapalı yatak

2021 GMC Sierra Elevation, kapı kapalı yatak

Yüksüzken, bu kamyon göründüğü gibi hareket eder. Yani, önünüzde güzel, derin göğüslü, doğal emişli bir V8’in olduğunu biliyorsunuz. Go pedalına bastığınızda, ileri hızlanma düzgün bir şekilde hızlıdır ve egzozdan hoş, gırtlaktan gelen bir hırıltı ile birlikte gelir. Ardından, seyir halindeyken sessizleşir ve otoyolda seyir halindeyken veya yoğun trafikte seyrederken istediğiniz keyifli sürüşü sunar.

Dolu akslı arka süspansiyon, treyler için biraz ayarlandı, bu sayede bu güçlü çekme figürlerini (isteğe bağlı maksimum çekme paketini eklerseniz daha da güçlenir) ve elinizden geleni çekme yeteneğini elde edersiniz. Mesele şu ki, diğer manyetiklere kıyasla sağlam tarafta olan sürüş için o kadar çok şey yapmadı. Bağımsız ön süspansiyon, sindirimi biraz daha kolaylaştırıyor. Bu arada Denali versiyonunu seçmek, aktif amortisörler ekler. Bunları bu seviyede alamazsınız, ki bu çok kötü.

Genel olarak, yine de, sürüşle başa çıkabiliyorsanız – ve GMC’nin Kanada’daki popülaritesi, birçok kamyon alıcısının yaptığını gösteriyor – Sierra Elevation harika bir motora ve kapasiteye sahip çok havalı bir kamyon ve en iyi görünümlü kamyonlardan biridir. modern ve gelenekselin iyi bir karışımı sayesinde pazar. Bu, havalı ve yetenekli arasındaki çizgide yürümek için iyi bir iş çıkaran bir kamyon. Bu ilgi çekici bir teklif.

2021 GMC Sierra Elevation, dörtte üçü arka

2021 GMC Sierra Elevation, dörtte üçü arka

Severiz

benzersiz stil
MultiPro bagaj kapağı esnekliği
Güçlü V8 gücü

daha az seviyoruz

İç plastikler
Küçük bilgi-eğlence ekranı
MultiPro bağlantı sorunları

Rekabet

Chevrolet gümüş
Ford F-150
RAM 1500
Toyota Tundra

2021 GMC Sierra Yüksekliği, arka

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram