Home » FIAT 500e hayat buluyor

FIAT 500e hayat buluyor

by adminn1
0 comment
FIAT 500e

 

Yeni FIAT 500e - ön kaplama

İtalyan otomobil üreticisi FIAT, yakın zamanda popüler 500 modellerinin 500e adlı elektrikli versiyonunu piyasaya sürdü. Yeni eklenti, kaputunun altında 120 hp, 0’dan 100 km/s’ye sadece 9 saniyede hızlanma ve 150 km/s azami hız ile geliyor.

500e, yüksek kapasiteli pili sayesinde 320 km elektrikle çalışabilir. Bir kez tükendiğinde, yeniden şarj etmek için herhangi bir evin elektrik sistemine takılabilir. Tamamlanırsa, tamamen şarj olana kadar yaklaşık 14 saate ihtiyacı olacaktır. FIAT 500e, özel olarak geliştirilmiş bir şarj istasyonuna takıldığında 35 dakika içinde şarjının yaklaşık %80’ine ulaşacaktır.

Yeni FIAT 500e

Zarif İtalyan araç üç farklı sürüş modu ile geliyor: Normal, Range ve Sherpa. Bu modların her biri, FIAT’ın dinamik yapısının farklı bir yanını gözler önüne seriyor. Kompakt olmasına rağmen 500e, otomobilin yolcularına sunabileceği konforu ve alanı simgeleyen etkileyici boyutlara sahiptir.

Hatchback 3,63 m uzunluğa, 1,69 m genişliğe ve 1,48 m yüksekliğe sahip. Yepyeni dış tasarım, uygulanan LED ışıklar, krom ayrıntılar ve şık 17 inç jantlar sayesinde öne çıkıyor. Rahat iç mekan, eko-deri giydirilmiş konforlu ve ergonomik koltuklarla birlikte gelir. Yükseltilmiş bir bilgi-eğlence sistemi de yeni 500e’nin içinde yerini buldu.

FIAT 500e şarj cihazının yandan görünümü

Tamamen dijitalleştirilmiş yüksek çözünürlüklü bir ekran ve FIAT’ın çeşitli işlevlerinin çalıştırılabileceği 10,25 inçlik bir sensör ekranı eşlik ediyor. İkincisi, FIAT’ın otomobillerinin entegre bir parçası olan güncellenmiş Uconnect5 multimedya sisteminin önemli bir parçasıdır.

Diğer birçok modern otomobil gibi, yeni 500e de uzun bir sürücü destekli sistem listesiyle birlikte geliyor. Bunlar arasında en dikkat çekenleri Acil Durum Freni, BLIS, Şeritte Kalma Asistanı ve Adaptif Hız Sabitleyicidir.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram