Home » 2022 Honda Pilot İncelemesi: Değişimi Durduramazsınız

2022 Honda Pilot İncelemesi: Değişimi Durduramazsınız

by adminn1
0 comment
2022 Honda Pilot

Şimdiye kadar 2022, Honda’nın SUV’ları için bir yenileme yılı oldu. Gerçekten de, bu bahar Japon otomobil üreticisi, ülke genelindeki bayilerde halihazırda mevcut olan HR-V cep boyutunda crossover modelinin 2023 baskısını tanıttı. Yakın zamanda Honda, çok popüler ve en çok satan kompakt crossover modeli 2023 Honda CR-V’nin yeni bir versiyonunu da tanıttı. Bu arada, Kanada’da ilk kez hibrit konfigürasyonda sunulacak.

Honda Pilot

2022 Honda Pilot

Passport, Ridgeline ve Odyssey daha taze olduğundan, bu modellerin yenilenmesi konusunda yakın gelecekte bir şey beklemeyeceğiz. Bu, şimdiki haliyle yedinci yılında olan Pilot üç sıralı SUV’u terk ediyor. Bu, bu segmentte veya bu konuda çoğu segmentte bir sonsuzluk olarak nitelendirilir. Tabii ki, gelecekteki modelin prototipleri, Kuzey Amerika yol testlerinde zaten tespit edildi. Bu yalan söylemeyen bir işaret: Honda gerçekten de bir sonraki Pilot’u hazırlıyor.

Bu hak edilmiş yeniden tasarımı beklerken, Honda serisindeki en büyük SUV’nin, birçoğu en azından bir şekilde yenilenen rakipleriyle yüzleşmeye devam edip etmediğini belirlemek için giden modeli son bir kez test sürüşü yaptım. yıl veya iki.

 

Gizli var ve anonim var
2022 Honda Pilot gibi büyük bir SUV’un görünümü, muhtemelen sahipler için diğer segmentlerdeki araçlarınki kadar önemli değil. Ancak yine de, kategori genelinde tasarımcılar ürünlerini raftaki diğerlerinden ayırt etmek için çaba sarf ediyorlar. Bu anlamda, Pilot’un gösterişli, bana bak paketinden çok markasız bir kutuya daha yakın olduğunu söyleyelim.

2022 Honda

Honda

Elbette bu kılıcın başka bir kenarı daha var. Pilot, rakiplerinden daha ihtiyatlı olabilir, ancak daha az gösterişli tasarımının zamanla daha iyi yaşlanması muhtemeldir. Kredinin vadesi geldiğinde kredi verelim: Pilot, 2019 için kısmen yeniden tasarlandı ve esas olarak aracın ön ucunda yapılan değişikliklerin zevkli olduğunu, daha iddialı bir krom ızgara ve açıklıklara sahip bir tampon ile zevkli olduğunu kabul etmeliyiz. ön frenleri soğutun.

 

Boş oda
Pilot’un parladığı yer, ferahlık açısından. Özellikle ilk iki sırada, yolcular rahat bir sürüşün keyfini çıkarıyor, düz zemin ve cömert omuz ve baş mesafesi sayesinde alçakta bolca yer var. Touring test cihazımız ortadaki ikinci sıra koltukla donatıldı ve toplam sekiz kişilik ekstra koltuk sağladı.

2022 Honda Pilot

Honda Pilot

Honda’nın tasarımcılarını, üçüncü sıraya erişim için bu sıranın bölümlerini ileri veya geri hareket ettirmek için çok basit bir sistem geliştirdikleri için tebrik edelim – ki bu şaşırtıcı olmayan bir şekilde alan açısından daha sınırlıdır.

Üçüncü sıra koltuk yerindeyken bagaj çok büyük değil. Ancak, üçüncü sıra koltuk katlandığında, kullanılabilir alan miktarı oldukça etkileyici hale geliyor. Zemini kaplayan plastik panel, kargo alanı zeminini daha temiz tutmak için sektörde giderek daha fazla kullanılan bir çözümdür.

 

Çok ayık bir ortam
Önde, Pilot’un tasarımcıları, herhangi bir tasarım ödülü kazanması pek olası olmayan gösterge paneliyle etkilemeye çalışmadılar. Bu düpedüz sade… belki bazıları için fazla sade! Öte yandan, iyi boyutta ve nispeten iyi organize edilmiş düğmeler ve kontrollerle yolunuzu bulmak çok kolay.

Malzeme ve montaj kalitesinde kusur bulmak zor olsa da bilgi-eğlence sistemi için aynı şey söylenemez; Pilot’un eskiyen sistemi, örneğin yeni Civic’tekiler kadar etkileyici grafikler sunmuyor. Dokunmatik ekran bazen yanıt vermiyordu, bazı menüleri anlamak zor olabilir.

Kısacası, bu yönü geliştirmek için yapılması gereken işler var. Aracın yeni nesli kesinlikle daha modern olacak.

Tabii ki tuğlalarla gidecek buketler var. Akıllı cihazınızda yüklü uygulamalara erişmeyi kolaylaştıran Apple CarPlay ve Android Auto mevcuttur ve bu Touring donanımı, kablosuz şarj ile standart olarak gelir. Isıtmalı ve havalandırmalı koltukların kontrolleri arasına yerleştirilmiş olan bu disk oynatıcıya gelince, esas olarak arka yolcuların eğlencesi ve Pilot ile birlikte gelen kablosuz kulaklıklar aracılığıyla filmlerini de dinleyebiliyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram