Home » Beijing Hyundai, Çinli Tucson’u ortaya çıkardı

Beijing Hyundai, Çinli Tucson’u ortaya çıkardı

by adminn1
0 comment
Hyundai Tucson

 

Hyundai Tucson III (yüz germe 2018)

Yeni nesil Tucson’un resmi çıkışından hemen önce Beijing Hyundai, Çin otomobil pazarı için güncellenmiş versiyonunu açıkladı.

Kural olarak, Çin varyantları her zaman dünyanın geri kalanında satılan versiyonlardan biraz farklıdır – sadece görünümleri açısından değil, aynı zamanda teknik özellikler açısından da.

Yeni ortaya çıkan Tucson bir istisna değildir. Öne çıkan radyatör ızgarası ve tamponunun yanı sıra iki parçalı farları ile benzersiz bir ön cepheye sahiptir. Bu özellikler sayesinde araç daha dinamik ve hatta maskülen siluet hatlarına kavuşuyor.

Geniş kabinin içinde, Chinese Tucson crossover özel bir tamamen dijital gösterge paneli ve 10.25 inç multimedya sistemi ekranı alıyor.

Motor hattı sadece bir seçenekten oluşacak – toplam 177 hp üretebilen 4 silindirli bir ünite. 7 vitesli robotize şanzıman ile birleştirilmiştir.

Tucson’un Çin versiyonu, model serisindeki diğer otomobillerden benzersiz direksiyon ve süspansiyon sistemleri ve ısmarlama iç tasarımıyla ayrılan sportif N-line modifikasyonunun resmi açıklamasından hemen sonra geliyor.

Yakında, crossover’ın yeni neslinin galası takip edecek. Beklenen değişiklikler arasında yakın zamanda sunulan Theta 3 motor ünitesinin kullanılması yer alıyor. Bunun yanı sıra iç ve dış mekanlarda değişiklikler de mümkündür.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram