Home » Morgan Plus Four, çok özel bir yıldönümü baskısı ile

Morgan Plus Four, çok özel bir yıldönümü baskısı ile

by adminn1
0 comment
Morgan Plus

 

Morgan Plus Dörtlü otomobil

70. yıl dönümünün ışığında, Morgan Plus 4 modeli kendi özel baskısını alıyor. Sadece 70th Anniversary Edition olarak adlandırılan özel seri, yalnızca 20 adetlik kesinlikle sınırlı üretim sayısı ve ısmarlama donanım paketi ile gelecek. İç ve dış değişikliklerin yanı sıra özel araçlara seri üretim numarası ile plaka da verilecek.

Jübile baskısının lansmanı, yeni nesil Plus 4 modelinin resmi galasının hemen ardından geldi. Mevcut 4/4, Roadster ve önceki Plus 4 araçlarının yerini alması bekleniyor.

Modelin yeni neslinden farklı olarak, 70. Yıldönümü Sürümü, üretici tarafından 1936’dan beri kullanılan aynı eski çelik şasi çerçevesine adım atıyor.

Modelin kendisi uzun ve zengin bir tarihe sahiptir ve İngiliz otomotiv sektörünün gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. 1950’de modern zamanlara kadar ilk resmi görünümünden bu yana model, retro tarzı zarif araçların hayranları arasında hızla oldukça popüler hale geldi.

O andan on yıllar sonra, yeni çıkan yıldönümü serisi de benzersizliği ve gücü bir arada tutanların kalplerinde ve zihinlerinde hak ettiği yeri bulmayı umuyor.

Özel seri, orijinal Plus Four’un ikonik görünümünün çoğunu koruyor olsa da, İngiliz üretici bir şekilde birkaç karmaşık iç ve dış değişiklik yapmayı başardı. Tüm değişiklikler arasında belki de en dikkat çekici olanı, benzersiz Premium Metalik boya ve saten kaplamalı koyu renkli jantlardır.

İç mekan ise yüksek kaliteli deri döşemeyle tamamlanmıştır. Saten kaplı direksiyon simidi, koyu renkli zemin kaplamaları ve ahşap süslemeli gösterge paneli, iç mekandaki birinci sınıf lükse katkıda bulunuyor.

Özel Morgan Plus 4’ün genel ısmarlama görünümünü tamamlamak için üretici, yan saklama torbaları ve tiftik çatı örtüsü ekledi.

70th Anniversary Edition, teknik açıdan, standart Plus Four modeline kıyasla önemli ölçüde geliştirildi. Bu, uygulanan Aero Yarış paketi sayesindedir. Döşeme, otomobilin motorunu, otomobilin en yüksek hızının 180 km/s olduğu ve 0’dan 100 km/s’ye hızlanmasının sadece 7 saniye sürdüğü bir noktaya yükseltir.

Özel olarak geliştirilmiş bir spor egzoz sistemi de eklenir ve bu da motorun mırıltı sesine katkıda bulunur.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram